Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту «Про затвердження тарифу на послуги з утримання та обслуговування торговельних місць торговельного майданчика по вул. Володимирська, 25г»

25.09.2020
445

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на послуги з утримання та обслуговування торговельних місць торговельного майданчика по вул. Володимирська, 25г».

Проект розроблений КП «Ринок» відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності». Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу проекту рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на послуги з утримання та обслуговування торговельних місць торговельного майданчика по вул. Володимирська, 25г ».

Розміщено на офіційному веб-сайті Рубіжанської міської ради (https://rmr.gov.ua/) в розділі «Регуляторна політика › Виконавчий комітет › Проекти регуляторних актів виконавчого комітету Рубіжанської міської ради».

Зауваження і пропозиції до проекту рішення виконавчого комітету Рубіжанської міської ради «Про затвердження тарифу на послуги з утримання та обслуговування торговельних місць торговельного майданчика по вул. Володимирська, 25г » приймаються в письмовому електронному вигляді на поштову адресу КП «Ринок»: 93000, Луганська обл., місто Рубіжне, вул. Менделєєва, будинок 18, квартира 19 або в електронному вигляді e-mail: kprunok2020@ukr.net.

Довідки за телефоном 066 189 0918 Левцун Лариса Іванівна.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись