Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про встановлення туристичного збору»

17.12.2020
553

Відповідно до ст.9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Рубіжанської міської ради «Про встановлення туристичного збору».

1. Стислий зміст проєкту.

Статтею 10 Податкового Кодексу України визначено перелік місцевих податків і зборів. До місцевих податків належать: єдиний податок та податок на майно. До місцевих зборів належать: збір за місця для паркування транспортних засобів та туристичний збір.

Підпунктом 268.6.1 п. 268.6 ст. 268 ПКУ визначено, що платники туристичного збору сплачують суму збору авансовим внеском перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі) податковим агентам, які справляють збір за ставками, у місцях справляння збору та з дотриманням інших вимог, визначених рішенням Рубіжанської міської ради.

Сплата Збору платником здійснюється безпосередньо перед розміщенням у місцях проживання (ночівлі).

Відповідно до ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», повноваження щодо встановлення місцевих податків і зборів відносяться до виключної компетенції сесії ради. Прийняття ставок повинно відбутись із дотриманням Податкового кодексу України та положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», що вимагає прийняття рішення про місцеві податки і збори з дотриманням регуляторної процедури.

Прийняття рішення з даного питання необхідне для прозорого та ефективного встановлення місцевих податків та зборів, здійснення необхідного контролю за повнотою проведення платежів, забезпечення виконання дохідної частини міського бюджету.

2. Інформація про розробника проєкту.

Проєкт рішення розроблено відділом економічного аналізу та інвестиційної політики Рубіжанської міської ради Луганської області для проведення процедури оприлюднення та обговорення.

3. Інформація про спосіб оприлюднення проєкту регуляторного акта.

Проєкт рішення та аналіз регуляторного впливу офіційно будуть оприлюднені 23.12.2020 року на веб-сайті Рубіжанської міської ради: http://www.rmr.gov.ua в розділі «Регуляторна політика»/ «Міська рада».

4. Інформація про строк прийняття зауважень до проєкту.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проєкту регуляторного акту становить 1 місяць з моменту оприлюднення проєкту даного рішення.

5. Інформація про спосіб надання фізичними та юридичними особами зауважень та пропозицій.

Пропозиції та зауваження від фізичних та юридичних осіб, їх об`єднань до проєкту регуляторного акту просимо надавати в письмовому вигляді на адресу відділу економічного аналізу та інвестиційної політики Рубіжанської міської ради: 93011, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 487; e-mail: ueconomy@rmr.gov.ua


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись