Проведення семінару-тренінгу "Впровадження МПП"

19.05.2016
453

Проведення семінару-тренінгу "Впровадження МПП"

Світ не стоїть на місці у своєму розвитку, постійно розвивається, вдосконалюється, набуває досвіду та навичок. І місто Рубіжне не є виключенням.

То ж, з метою соціально-економічного розвитку на місцевому рівні шляхом заохочення громадських ініціатив м. Рубіжне, 18.05.2016 року у будівлі виконавчого комітету Рубіжанської міської ради відбувся другий семінар-тренінг для новостворених ОСББ та представників ініціативних груп зі створення ОСББ, присвячений тематиці впровадження мікропроектів громад спільного Проекту ЄС/ПРОООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду - ІІІ».

Тренером семінару виступив Баранецький Олег Іванович, інженер Центрального офісу Проекту ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ», м.Київ. Учасники тренінгу разом з тренером, впродовж декількох годин, детально розбиралися з ключовими поняттями та пріоритетними напрямками Проекту ЄС/ПРОООН МРГ, дізналися про основні етапи розгляду та затвердження мікропроекту громади, а також його подальше впровадження у Проекті ЄС/ПРООН «МРГ-ІІІ».

Усім представникам громади, хто брав участь у даному заході, організаторами семінару було видано технічні посібники, в яких детально подано аспекти процесу впровадження мікропроектів громад.

Учасники семінару-тренінгу, зі свого боку, виразили щиру вдячність організаторам, модераторам і тренерам даного заходу, та сподіваються на подальшу плідну співпрацю.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись