Увага! Конкурс дитячих малюнків та виробів!

28.03.2016
1232

Увага! Конкурс дитячих малюнків та виробів!

Проект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду - 3» (далі по тексту скорочено Проект ЄС/ПРООН МРГ 3) оголошує Конкурс дитячих малюнків та виробів на тему «Де повинні впровадитись інноваційні технології в моєму місті/селі».

На конкурс подаються самостійні роботи учнів 3-11 класів, що відображають оригінальне творче бачення заявленої теми. Матеріал та техніка виготовлення малюнків -довільні.

Оригінали робіт (для малюнків – формат А4 або АЗ; для виробів – довільна форма) слід надавати до Районних/міських Центрів Розвитку Громад Проекту ЄС/ПРООН МРГ 3 відповідних райдержадміністрацій /міськвиконкомів до 10 травня 2016 року (включно).

Кількість робіт від одного учасника не обмежена. На зворотній стороні малюнка має бути вказано наступну інформацію про автора роботи: прізвище, ім'я, школа та клас, вік, повна адреса, контактні телефони батьків або опікунів. Конкурсні роботи оцінюватимуться за наступними критеріями:

• відповідність темі;

• художні характеристики (ідея, композиція, кольорове рішення та ін.);

• виклик емоційного відгуку, спонукання до дії;

• оригінальність.

Переможці від кожного району/міста партнера Проекту ЄС/ПРООН МРГ 3 в Луганській області будуть визначені на Форумах місцевого розвитку відповідних районів/міст. Автори кращих трьох малюнків будуть нагороджені, а також отримають можливість взяти участь в обласному етапі Конкурсу, підсумки якого планується підвести на черговій Обласній координаційній раді в Луганській обласній військово-цивільній адміністрації.

Роботи не повертаються. Наданням роботи на Конкурс малюнків автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані Проектом на власний розсуд.

Результати обласного етапу Конкурсу малюнків будуть оголошені не раніше червня поточного року. За детальною інформацією щодо Конкурсу Ви можете звернутись до муніципального координатора Проекту ЄС/ПРООН МРГ 3 Андрія Лисенка, тел. +380990159112, ел. пошта: andrlsnk@gmail.com та до координатора Луганського обласного підрозділу впровадження Проекту ЄС/ПРООН МРГ 3 Дмитра Курочки, тел.: 050 386 92 30, ел. пошта: dmytro.kurochka@undp.org.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись