Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 14 травня по 20 травня 2018 року

Оформлено відкритий перегляд – консультацію «Безвіз – нові можливості»

14 травня 2018 року у читальному залі центральної міської бібліотеки оформлено відкритий перегляд – консультацію «Безвіз – нові можливості».

Україна довела всьому світу, що ми – європейська країна. Для покращення обізнаності щодо можливостей, які виникають з наданням Україні безвізового режиму, пропонуємо звертатися до читального залу центральної міської бібліотеки.

 

 

Підготовлено книжкову виставку - подорож «В об’єктиві – Європа» до святкування Дня Європи в Україні

До свята на абонементі центральної міської бібліотеки оформлено виставку – подорож «В об’єктиві – Європа», на якій представлені книжкові видання про різні країни Європи. Сьогодні Європейський Союз – це сім’я демократичних європейських країн, що спільно працюють заради миру та процвітання.айомитися з цікавими фактами країн Євросоюзу. Маршрут подорожі складатиметься з різних зупинок: «Вітаємо, Європа!», де відвідувачі матимуть можливість дізнатися про історію святкування Дня Європи; «Енциклопедична», на якій можна переглянути іноземні словники; «Євро-ерудит», для найкмітливіших і найдопитливіших, де можна отримати інформацію на важливі запитання, а саме: про документи та правила перебування в странах ЄС.

Кисельова Валерія, студентка 3 курсу факультету іноземних мов Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, переглянула та прокоментувала виставку, запропонувала подальшу допомогу з вивчення англійської мови з користувачами бібліотеки.

День Європи - це гарна нагода дізнатися більше про Європу, розширити знання про історію створення Європейського Союзу та сучасний геополітичний стан ЄС.

Запрошуємо до перегляду виставки!

 

Оформлена яскрава виставка-вітрина «Ведмедики з книжки»

З 1 березня по 30 червня 2018 року в Рубіжанській дитячій бібліотеці експонується м’яка виставка для всієї родини – «Ведмедики з книжки».

На виставці всіх відвідувачів чекають плюшеві та хутряні ведмеді – одна з найулюбленіших іграшок дітей всього світу, а ще казки та оповідання про ведмедів, вірші, серії книг про таких відомих літературних ведмедів, як Паддінгтон, Вінни Пух, Маша та три ведмеді, Умка.

Завідуюча відділом по обслуговуванню молодших школярів Козик І.В. розповіла про те, чого ведмеді самі розповсюджені тварини в дитячій літературі Європи та Америки, чому плюшевий ведмедик не втрачає своєї привабливості для дітей вже багато років, не дивлячись на те, що в нього багато тварин-конкурентів. Як взагалі сталося так, що здоровезний велетень - звір перетворився в найулюбленішу дитячу іграшку та героя дитячих книжок?

На протязі експонування виставки на всіх відвідувачів чекають цікаві майстер-класи, різноманітні завдання, творчі конкурси, веселі вікторини, також на виставці можна грати, малювати, складати пазли, читати книжки, а ще з великим ведмедем можна зробить дружне фото на пам’ять!

Одним словом-ця незвична виставка нікого не лишила байдужим і має просто шалений успіх серед малечі!

А попасти в ведмеже царство дуже легко - потрібно просто зайти до дитячої бібліотеки.

 

Майстер-клас з виготовлення паперових поробок «Усі квіти землі для мами»

 Дуже радісний і приємний день наближається до нас - це свято День Матері, яке відзначається в другу неділю травня. У цей день кожній мамі особливо приємно буде отримати подарунок, зроблений руками своєї дитини, адже він таїть у собі тепло і особливу чарівність.

14 травня 2018 року у Рубіжанській дитячій бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення паперових квітів «Усі квіти землі для мами». взяли участь учні 3-Б класу CШ № 10.

Майстер-клас провела завідуюча відділом по обслуговуванню молодших школярів Козик І.В. спільно з працівниками бібліотеки Дубровською Н.В. та Бєліцькою М.В.

Всі учасники майстер-класу залишились задоволеними від самого процесу створення такої краси своїми руками, а головне, з готовими подаруночками для своїх любих матусь. Ось як все це відбувалось.

 

В бібліотеці-філії №2 відкрилася виставка – жива інсталяція «Вишиване диво – усміхнулось мило»

Українська вишиванка — це те, без чого важко уявити українську культуру, побут і історію. Кольоровими нитками вона вплетена у наші традиції. І найважливіше те, що українська вишиванка, маючи вікову історію, не втратила своєї популярності і до сьогодні.

17 травня 2018 року, до Всесвітнього дня вишиванки, в бібліотеці-філії №2 відкрилася виставка – жива інсталяція «Вишиване диво – усміхнулось мило».

 

Відбулося знайомство зі світлинами «Цікаве про країни Євросоюзу»

16 травня в бібліотеці-філії №1 до Дня Європи проведена мандрівка світлинами «Цікаве про країни Євросоюзу»

До святкування Дня Європи, з метою популяризації знань про країни Євросоюзу, бібліотечні працівники пропонували відвідувачам помандрували цікавими місцями Європи, познайомитися з архітектурними, історичними пам’ятками та культурними цінностями європейських країн.

Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. І ми – частина Європи.

Відбулася екскурсія «Перше знайомство з бібліотекою»

15 травня 2018 року в гості до бібліотеки – філії №2 завітали дошкільнята з дитячого садка №8 «Дюймовочка». Зав. бібліотеки Приходько О.М. провела для дітей екскурсію «Перше знайомство з бібліотекою», з якої вони дізналися, що таке бібліотека, які в ній є відділи, взяли участь у вікторині «В гостях у казки», а також відвідали виставку малюнків, присвячену Дню матері.

 

 

Відбувся майстер-клас з пісочної анімації

17 травня у літературній вітальні центральної міської бібліотеки, в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», який реалізує Міжнародна організація з міграції за фінансової підтримки Євросоюзу, відбувся майстер-клас з пісочної анімації, який провела волонтер Грязен Олена. Модераторами заходу виступили співробітники відділу мистецтв Брігідєр Ірина та Дугіна Ольга.

 

Представлена виставка - подорож «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся»

16 травня 2018 року бібліотека-філія №2 презентувала своїм відвідувачам розгорнуту виставку - подорож «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся», яка відкрила цикл заходів, присвячених Дню Європи.

На ній представлений книжково-ілюстративний матеріал про культуру, літературу, економіку, політику різних європейських держав.

 

В бібліотеці-філії №2 подорожували віртуальною мандрівкою

17 травня 2018 року в бібліотеці-філії №2 віртуальною мандрівкою «Калейдоскоп європейських країн» подорожували члени «Ліги прогресивної молоді» (9 –Б класу СШ № 7).

Учасники заходу дивилися відеоролики про країни Євросоюзу та про 15 найбільших міст Європи, дізналися про створення Гімну Європи, із задоволенням взяли участь у пізнавальній вікторині «Вгадай столицю держави».

 

Відбулася вулична промоція «Одягнімо, друже, вишиванку»!

Централізована бібліотечна система веде активну роботу з висвітлення питань історії, держави та виховання почуття громадськості.

До Дня вишиванки, 17 травня 2018 року, коли буденність розквітає барвами, на майданчику біля центральної бібліотеки відбулася вулична промоція «Одягнімо, друже, вишиванку»! Бібліотекарі вбралися в вишиванки не тільки для краси, а ще й для того, щоб зацікавити мешканців міста та нагадати їм про свято.

Бондар С. П., зав. абонементу центральної міської бібліотеки, розповіла цікаву історію вишиванки, запропонувала перехожим переглянути буклет, з якого можна було дізнатися про деякі маловідомі факти українського етнічного одягу. Організована виставка вишиванок «А над світом українська вишиванка цвіте» помилувала перехожих барвистими експонатами - роботами сім’ї Барикіних, які можна було навіть приміряти та сфотографуватися. Настрій підіймала українська пісня.

Перехожі приєднувалися до нас з радістю, щоб і собі відчути святість, заповідану предками. Тож одягаймо, друзі, вишиванки, щоб українців побачив весь світ!

 

Оформлена виставка з художнього вишивання

   В бібліотеці-філії №1 оформлена виставка народного мистецтва «На щастя, на долю». На вітрині представлені роботи переселенки з міста Луганська Голєвої Вікторії Олександрівни. 17 травня Україна святкує Всесвітній день вишиванки! В цей день бібліотекарі філії долучитися до всеукраїнської акції збереження української самобутності та одягли вишиванку на роботу.

 

 

Оформлений тематичний перегляд до Дня пам’яті жертв політичних репресій

В бібліотеці-філії №1 оформлений тематичний перегляд «Злочин, якому немає прощення», приурочений до Дня пам’яті жертв політичних репресій. Бібліотечні працівники протягом дня з відвідувачами філії проводили бесіди «Сучасний погляд на трагічні події», під час яких зверталися до жахливих подій минулого століття, пропонували хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто постраждав під час репресій в радянські часи.

 

 

Хвилинка – цікавинка «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі» в дитячій бібліотеці

Учні 7 – А кл. СШ № 10 з цікавістю прослухали розповідь про вишивку, яка була повсякденним оберегом для людини. Школярі дізналися про різновиди вишивок, про речі, для яких вишивка служила прикрасою: сорочки, рушники, хустки. Розповідь доповнили пісні про вишиванку та рушник. Родзинкою заходу став показ старовинних вишиванок, які були надані родиною Барикіних. Наостанок заходу діти склали вишиванкову карту України.

 

 

Вшанували пам'ять жертв політичних репресій

20 травня 2018 року, відповідно до Указу Президента в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій 1937-1938 рр. У цей день в центральній міській бібліотеці згадали тих, хто був ув’язнений у концтаборах або засланий у далекі безлюдні землі, згадали розстріляну інтелігенцію та закатованих патріотів.

З метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людства бібліотекарями абонементу центральної міської бібліотеки в Інтернет – центрі для користувачів був запропонований огляд енциклопедичного довідника «Війна за націю, війна за незалежність – шістдесятники…»

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 6
переглядів: 2
візитів сьогодні: 9490
візитів всього: 515380