Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 5 березня по 11 березня 2018 року

Інформаційна панорама «Кохання варте, щоб його чекати»

 

27 лютого в дитячій бібліотеці була проведена інформаційна панорама «Кохання варте, щоб його чекати». Захід провела бібліотекар Конарєва В. В.

Учні 8 – Б кл. СШ№10 (кл. керівник Корсик В. В.) з великим захопленням прослухали розповіді про кохання ХIХ та ХХ ст. Людські долі дуже вразили школярів.

 

В БФ №2 оформлена книжкова виставка-спогад

«Шляхами Тараса Шевченка»

 

Вшановуючи Великого Кобзаря, 3 березня 2018 року в бібліотеці-філії №2 Рубіжанської ЦБС оформлена книжкова виставка-спогад «Шляхами Тараса Шевченка».

 

Зустріч з лікарем – наркологом

«Спайс i пiдлiтки, профілактика вживання наркотикiв»

 

6 березня 2018 року з профілактики вживання наркотикiв до Мiжнародного дня боротьби з наркоманiєю та наркобiзнесом в рамках заходiв «ЮФ» відбулася зустріч з лікарем - наркологом наркологічного кабiнету міської лікарні - Франчко Ростиславом Ананьєвичем. Лiкар говорив про залучення молодi до вживання наркотиків, про швидку залежнiсть та її наслідки.

 

Оформлено книжкову виставку – інсталяцію

«Кожне слово його – це Україна»

 

7 березня 2018 року у читальному залі ЦМБ до Дня народження Т.Г. Шевченка було оформлено книжкову виставку – інсталяцію «Кожне слово його – це Україна».

 

Вшанування пам’ять Кобзаря

 

Бібліотека-філія №1 активно долучилася до заходів із нагоди відзначення 204 - річниці з дня народження видатного сина українського народу Тараса  Григоровича Шевченка.

Для учнів   загальноосвітньої школи №1 була проведена низка заходів. Так, 6 березня відбувся літературний вечір «Іду з дитинства до Тараса», на якому  учні 7-8 класів  глибше познайомилися з життям та творчістю поета, злагоджено  відповідали на питання літературної вікторини та читали вірші.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 23
переглядів: 1
візитів сьогодні: 9438
візитів всього: 515375