Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Відеохроноскоп «Кто говорит, что на войне не страшно – тот ничего не знает о войне»

15 лютого 2018 року Україна вшановує пам’ять загиблих воїнів - «афганців». Це день пам’яті, братства, приклад справжньої чоловічої дружби. Їх об’єднують спомини про ті роки, які вилилися в малюнки, пісні, вірші. Вони писалися там та зрозумілі тільки бувалим, тим, хто пройшов цей шлях.

З нагоди цього дня в Інтернет - центрі Центральної міської бібліотеки відбувся відеохроноскоп  «Кто говорит, что на войне не страшно – тот ничего не знает о войне». За допомогою літератури та Інтернет - сторінок бібліотекарі абонементу згадали  Афганську війну, ту війну, яка стала важким іспитом і трагедією для сотень тисяч людей.  З шаною говорили про мужність, відвагу наших земляків, котрі пройшли через горнило «афганської» війни, брали участь у бойових діях за межами країни. Афганська війна забрала 161 життя хлопців Луганщини. Не з чуток знають про «чорний тюльпан» і три рубіжанські сім’ї – Лебедєвих, Шпанка і Штепи – їх сини навіки залишилися юними. А родина Козуріних втратила сина – хлопець зник безвісти.

Ще й сьогодні ми відчуваємо наслідки тих дій, з глибоким хвилюванням згадуємо загиблих, з гордістю говоримо про тих, хто, ризикуючи власним життям, виконував поставлене перед ними завдання.

Велика сила патріотизму, морального руху воїнів - «афганців» були і залишаються взірцем для нинішнього покоління юнаків у святій справі служіння Україні.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 17
переглядів: 1
візитів сьогодні: 9503
візитів всього: 515381