Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Управління та відділи
Загальний відділ (Положення про відділ)
Дев’ятерікова Любов Валеріївна начальник відділу 6-20-17
Грачова Ірина Валеріївна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Бойченко Олена Іванівна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Лященко Аліна Сергіївна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Запольська Наталія Сергіївна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Матвієнко Уляна Олександрівна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Стародубцева Наталія Анатоліївна  Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Буряк Юлія Вікторівна Адміністратор ЦНАП 6-20-60
Галстян Ганна Геннадіївна Головний спеціаліст 6-20-10
Калганова Світлана Миколаївна Головний спеціаліст 6-47-17
Якубовська  Ірина Миколаївна Головний спеціаліст 6-47-58
Долженко Андрій Миколайович Головний спеціаліст 6-20-00
Скиба Олег Геннадійович Головний спеціаліст 6-20-00
Бєлік Марина Анатоліївна Головний спеціаліст 6-20-10
Пєшко Світлана Петрівна Спеціаліст 1 категорії 6-47-36
Подхватіліна Ксенія Олександрівна Спеціаліст 1 категорії 6-47-17
Вербій Аліса Вадимівна Провідний спеціаліст  6-20-53
Лобунець Наталія Іванівна Провідний спеціаліст  6-20-53
Буторіна Ольга Володимирівна Старший інспектор

6-47-94

 

 

Юридичний відділ (Положення про відділ)

Мальченко Людмила Василівна начальник відділу 6-47-29
Міщенко Аліса Володимирівна Головний спеціаліст 6-47-29
Лисянська Тетяна Миколаївна Головний спеціаліст 6-47-29

 

Відділ бухгалтерського обліку(Положення про відділ)

Науменко Олена Олегівна начальник відділу 6-20-44
Вінницька Тетяна Іванівна Головний спеціаліст 6-20-03
Резнікова Олена Олександрівна Головний спеціаліст 6-20-05
Олійник Олена Олександрівна Головний спеціаліст 6-20-05

 

Архівний відділ(Положення про відділ)

Кувічинська Вікторія Борисівна начальник відділу 6-20-74
Руда Ольга Василівна Головний спеціаліст 6-20-74
Сичова Олена Сергіївна Головний спеціаліст 6-20-74

 

Відділ містобудування та архітектури

 

Євсюкова Тетяна Федорівна начальник відділу-головний архітектор  
Шлеіна Тетяна Вікторівна Головний спеціаліст 6-47-86

 

Відділ земельних відносин та землеустрою

 

Тарасенко Олександр Іванович начальник відділу 6-47-45
Д'яченко Алла Олександрівна Головний спеціаліст 6-47-45

Відділ економічного аналізу та інвестиційної політики

(Положення про відділ)

Коваленко Наталія Вікторівна начальник відділу 6-47-03
Клунна Людмила Миколаївна Заступник начальника 6-20-07
  Головний спеціаліст 6-47-27
Остапець Микола Федорович Головний спеціаліст 6-20-07
Філіппова Емілія Ігорівна Головний спеціаліст 6-47-27
Островерхова Тетяна Ігорівна Головний спеціаліст 6-47-27

 

Відділ торгівлі, побутового обслуговування та захисту справ споживачів (Положення про відділ)

Шумілова  Олена Григоріївна начальник відділу 6-20-31
Клименко Марія Михайлівна Провідний спеціаліст  6-13-60

 

Служба у справах дітей (Положення про відділ)

Нічупієнко Олена Вікторівна начальник відділу 6-20-78
Трущ Світлана Віталіївна Головний спеціаліст 6-20-78

 

Сектор з питань опіки та піклування над дітьми

Івлєва Тетяна Миколаївна завідувач сектору 6-20-78

Відділ з мобілізаційної роботи, цивільного захисту та сприяння

правоохоронним органам (Положення про відділ)

Бородіна Світлана Андріївна

начальник відділу

6-20-56
Шпак Олексій Федорович Головний спеціаліст 6-47-06
Кравченко Володимир Вікторович Головний спеціаліст 6-20-56
Лялін Олександр Миколайович Старший відповідальний черговий 6-47-49
Бідусенко Анатолій Леонідович Відповідальний черговий 6-47-49
Шарпов Валерій Павлович Відповідальний черговий 6-47-49
Касланов Сергій Володимирович Відповідальний черговий 6-47-49

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців (Положення про відділ)

Водолазська Ірина Геннадіївна начальник відділу 6-20-82
Нескуба Марина Аркадіївна Головний  спеціаліст 6-20-71
Хохлова Неля Володимирівна Оператор комп’ютерного набор 6-20-71

 

Відділ державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та прав на нерухоме майно

Шаповалова Сніжана Віталіївна начальник відділу - державний реєстратор 6-47-52
Хмельницька Юлія Володимирівна Державний реєстратор 6-47-01
Вітер Тетяна Миколаївна Державний реєстратор 6-47-01
Уразовська Ольга Володимирівна Державний реєстратор 6-47-01

 

Самостійні структурні підрозділи

Ковтун Наталія Павлівна начальник управління праці та соціального захисту населення
Жердєв Денис Олександрович начальник управління житлово-комунального господарства
Трушенко Наталія Костянтинівна начальник фінансового управління
Колодочка Діана Володимірівна начальник відділу культури, молоді та спорту
Янко Наталія Іванівна начальник управління охорони здоров’я
Обаполенко Олена Володимирівна начальник управління освіти
Лященко Тетяна Олександрівна начальник відділу міського комунального майна

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 18
переглядів: 1114
візитів сьогодні: 18169
візитів всього: 507239