Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
«Від книги до майстерності»

 

        Бажання  творити  приходить  до  кожного  з  нас ще в   дитинстві, коли  ми  маємо нахили  до  різних  видів  діяльності.  Та  з  часом  ми  віддаємось  чомусь  одному –  вишиванню, лозоплетінню, малюванню, або іншім творчим захопленням.

      9 листопада у відділі мистецтв ЦМБ відкрилась виставка - галерея  «Від книги до майстерності» до Дня працівників культури та майстрів народної творчості. На ній представлені книги, періодичні видання, ілюстративні матеріали та авторські, ексклюзивні вироби з різних видів образотворчого та декоративного мистецтва: «Живопис», «Скрапбукінг», «Вишивка», «Лозоплетіння», «Миловаріння».

      Ця експозиція  буде  корисним  помічником,  як для досвідчених майстрів, так і для новачків, які шукають натхнення, допоможе знайти свій напрямок  творчого хобі, розвинути свої здібності і навчитися створювати красиві речі своїми руками.

        Особлива подяка майстрам, роботи яких представлені на виставці – експозиції: Гайворонському В., Чумак Н., Білоконь Л., Маслєніковой Ю. і Ярмолюк Л.

        Запрошуємо всіх бажаючих відвідати виставку.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 12
переглядів: 1
візитів сьогодні: 9541
візитів всього: 515383