Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Протокол №3 засідання Громадської Ради при виконавчому комітеті Рубіжанської міської рад

Протокол №3

засідання  Громадської Ради при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

31 березня 2015 року                                                                                 місто Рубіжне

Присутні : - члени ГР:  Башмакова Т.О., Бутенко О.М., Крівошликов М.І.,Петрова Н. П., Сичова О.І., Семенов С.В.,Ткаченко В.Г.,Шпілєвий С.Е.,Феленко  О. Д. , Яценко К.В.;

- представник Рубіжанської міської ради Галенач Я.О.,представники громадських організацій:  «Правовий простір» Нєскородєв С.М., «Антикорупційний фронт» Боронін В.В., «Правова опора» Воронкін С.М.

Відсутні:-  Жаворонков О.В.(на роботі), Соловйов В.І.(на засіданні суду), Данильченко М.О.(на тренінгу).

Голова Громадської Ради- Башмакова Т.О., озвучила порядок денний засідання Громадської ради: 

Порядок денний:

1 Обговорення рішення Рубіжанської міської ради  шостого скликання (48 сесія) від 29.01.2015р  за №48/20 « Про узгодження на реалізацію об’єкта нерухомого майна , яке є на балансі комунального підприємства « Житловий сервіс» Рубіжанської міської ради.  

2. Обговорення міської Програми  «Організація харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста Рубіжного на 2015 – 2017 роки».

3.Прийняття плану роботи на другий квартал 2015р.

4. Різне:

4.1. Внесення змін до Регламенту ГР ( п.12 та п.13).

4.2.  Інформація  голови ГР про надходження відповіді секретаря міської ради на лист №1 від 17.02.15р

4.3.  Обговорення заяв, які поступили від  ІГС,  з проханням прийняття до складу ГР.

 4.4. Обговорення рішення виконавчого  комітету Рубіжанської міської ради від 17.03.2015 №70  « Про проведення «Дня довкілля» та місячника по санітарному очищенню та упорядкуванню міста».

 4.5.  Інформація про отриману відповідь  на звернення до Рубіжанської ОДПІ стосовно скарг  громадян на дії ОДПІ.

4.6.  Інформація про отриману відповідь  на звернення до Голови Луганської обласної державної адміністрації Москаля  Г.Г. про удосконалення процедури оформ­лення дозвільних документів для відвідування  окупованої території.

4.7. Визначення дати, порядку денного  і місця  проведення наступного засідання ГР

Слухали:-  Шпілєвий С.Е запропонував затвердити порядок денний засідання.

Голосування: «за» –  9  чол.; «проти» –  0  чол.; «утрималося» –  0  чол.

1. Слухали:по першому питанню порядку денного:

1.Башмакова Т.О. доповіла, що на засіданні  Рубіжанської міської ради  шостого скликання (48 сесія) від 29.01.2015р  за №48/20 прийнято рішення   про узгодження на реалізацію об’єкта нерухомого майна – приміщення, розташованого за адресою: пр. Кірова, буд.17, приміщення 37 , яке знаходиться на балансі комунального підприємства « Житловий сервіс» Рубіжанської міської ради.  Відповідно чинного законодавства , це приміщення не може бути на балансі підприємства « Житловий сервіс», тому що в 2009 році будинок №17 підприємство « Житловий сервіс» передав з балансу в спів власність ОСББ «Оберіг- 17».

2. Феленко О.Д. запропонувала запитати у  органу місцевого самоврядування на підставі яких документів  було прийнято таке рішення.

Вирішили:Направити запит органу місцевого самоврядування  про надання  інформації,  на підставі якої , було прийнято рішення Рубіжанської міської ради шостого скликання (48 сесія) від 29.01.2015р  за №48/20 « Про узгодження на реалізацію об’єкта нерухомого майна , яке є на балансі комунального підприємства « Житловий сервіс» Рубіжанської міської ради.». Текст запиту додається. ( Додаток №1) .

Голосування: «за» – 9 чол.; «проти» – 0 чол.; «утрималося» –  0 чол. 

2. Слухали: з другого питання порядку денного:

1. Бутенко О.М. інформувала про міську Програму  «Організація харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста Рубіжного на 2015 – 2017 роки».

2. Башмакова Т.О.- Програма не містить економічного та фінансового обґрунтувань   по п.6 та п.7. Пропаную доопрацювати Програму.

 Вирішили: Направити Пропозицію органу місцевого самоврядування  про доопрацювання міської Програми  «Організація харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста Рубіжного на 2015 – 2017 роки».(Додаток №2).

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0

 3.Слухали: з третього питання порядку денного:

1. Башмакова Т.О. внесла пропозицію по плану роботи на другий квартал 2015р.

2. Шпілєвий С.Е запропонував затвердити план роботи на другий квартал 2015р. та щоб кожен член ГР подав свої пропозиції для включення в запити органу місцевого самоврядування  про надання  інформації.

 Вирішили:  Затвердити план роботи на другий квартал 2015р та кожному члену ГР, відповідальному за захід , подати голові ГР свої пропозиції для включення в запити органу місцевого самоврядування  про надання  інформації. Термін виконання до 04.04.15.( Додаток № 3).

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0

4.1.Слухали: 1. Шпілєвий С.Е запропонував внести зміни  до Регламенту ГР  по  п.12 та п.13.Запропонований зміст:

- п.12: « Про дату, час, місце проведення та порядок денного чергового (наступного) засідання Громадської ради визначається на попередньому засіданні Громадської ради шляхом голосування. Повідомлення про проведення засідання громадської ради розміщується на офіційному веб-сайті виконавчого комітету  Рубіжанської міської ради».

- п.13: « Позачергові засідання Громадської ради, із зазначенням порядку денного, скликаються в обов’язковому порядку головою громадської ради на вимогу не менше як однієї третини загального складу членів громадської ради. Вмотивовані вимоги про скликання позачергового засідання громадської ради, підписані їх ініціаторами, разом із проектом порядку денного такого засідання, надсилаються голові громадської ради. Не додержання вказаних вимог (щодо оформлення) є підставою для залишення вимоги про позачергове скликання Громадської ради - без розгляду.

Позачергове засідання громадської ради скликається (проводиться) не пізніше як у триденний строк після дня надходження до голови вмотивованій вимоги, разом із проектом порядку денного такого засідання,  про його скликання, поданої відповідно до цього Регламенту.

Рішення про скликання позачергового засідання ухвалюється головою Громадської ради протягом одного дня з дати отримання ним вмотивованій вимоги, про його скликання, разом із проектом порядку денного такого засідання, поданої відповідно до цього Регламенту.

Інформаційне повідомлення про скликання позачергового засідання громадської ради не пізніше, ніж за два календарних дня до його проведення розміщується на офіційному веб-сайті виконавчого комітету  Рубіжанської міської ради.»

2. Феленко О.Д. запропонувала зміни до п.12 підтримати, а п.13 текст не міняти.

Вирішили:В Регламент ГР у розділ «Порядок підготовки та проведення засідань громадської ради.» внести зміни доп.п.12,13. Зміст п.12 затвердити таким :«. Про дату, час, місце проведення та порядок денного чергового (наступного) засідання Громадської ради визначається на попередньому засіданні Громадської ради шляхом голосування.  Повідомлення про проведення засідання громадської ради розміщується на офіційному веб-сайті виконавчого комітету Рубіжанської міської ради». 

Зміст п.13 залишити без змін.

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0

4.2.Слухали:  Башмакова Т.О. ознайомила з відповіддю секретаря міської ради Мухтарова Д.Х. на звернення з питання налагодження співпраці ГР з органами виконавчої влади. Вирішили: - 1 Направити Запит органу місцевого самоврядування  про надання  міської  Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в м. Рубіжне Луганської області на 2014 – 2015 роки, в зв’язку з її відсутності на офіційному веб-сайті Рубіжанської міської ради, для розгляду та обговорення її з громадкістю. (Додаток №4)

2.За вимогою Рубіжанської міської ради надати заяву про забезпечення секретаріату ГР приміщенням. (Додаток №5)

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0

  4.3.Слухали:  Шпілєвий С.Е. доповів про результати розгляду заяв, які поступили від ІГС , з проханням прийняття до складу ГР. В пакетах документів усіх ІГС відсутня Довідка про їх легалізацію. Без цієї довідки ГР не має праву розглядати питання про прийняття їх до складу ГР.

Вирішили: повідомити представників ІГС про відмовлення у прийнятті до ГР в зв’язку з невідповідністю документів.

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0

  4.4.Слухали:  Шпілєвий С.Е. інформував , що  виконавчий  комітет Рубіжанської міської ради своїм рішенням  від 17.03.2015 №70  « Про проведення «Дня довкілля» та місячника по санітарному очищенню та благоустрію міста» примусово закріпив територію для прибирання та благоустрію міста за ГР не враховуючи, що Громадська рада не є підприємством, організацією, установою, громадською організацією – тобто юридичною особою, а є дорадчим органом (комісією, комітетом), члени якої працюють на підприємствах державних чи приватних), і усі , як робітники, приймають участь у проведенні «Дня довкілля». Таке рішення є не коректним по відношенню до  ГР.

    Вирішили: направити Роз’яснення  до виконавчого  комітету Рубіжанської міської ради  про повноваження ГР та внесення змін до рішення виконавчого  комітету Рубіжанської міської ради від 17.03.2015 №70  « про проведення «Дня довкілля» та місячника по санітарному очищенню та благоустрію міста» ( Додаток №6).

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0

 4.5.Слухали:  Башмакова Т.О .інформувала про отриману відповідь  на звернення до Рубіжанської ОДПІ про скарги громадян на дії ОДПІ.

Вирішили:звернення та відповідь  на звернення до Рубіжанської ОДПІ про скарги громадян на дії ОДПІ оприлюднити на офіційному веб-сайті Рубіжанської міської ради.

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0.

4.6.Слухали:  Башмакова Т.О .інформувала про отриману відповідь  на звернення до Голови Луганської обласної державної адміністрації Москалю Г.Г. про удосконаленні процедури оформ­лення дозвільних документів для відвідування  окупованої території.

Вирішили:Відповідь прийняти до уваги.

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0.

4.7.Слухали:  пропозицію Феленко О.Д.  стосовно проведення наступного засідання:

7 квітня о 15-00 .

Вирішили:

Наступне засідання ГР провести 7 квітня о 15-00.

Голосування: «за»-9,  «проти»- 0, «утримались»-0

 

Голова засідання                                    Башмакова Т.О.

Секретар засідання                                 Бутенко О.М.

 

ДОДАТОК №1

ГРОМАДСЬКА РАДА

при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

пл. Леніна, 2, м. Рубіжне, Луганська обл.,  Україна, 93000
тел. (6453)

                                                   Е-mail: rubezhnoe-tab@mail.ru ; http://www.rubizhne.lg.ua/

 

    6

від

01.04.2015р.

 

 

                                               

 

Секретарю Рубіжанської  міськоїради

Мухтарову   Д. Х

 

 

 

 

ЗАПИТ

 

Шановний Дмитро Хайдаровичу!

 

Громадська рада при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради, керуючись Постановою КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та п. 5 п.п.4 «Типового положення», затвердженого  цією Постановою, для визначення законного прийняття рішення Рубіжанської міської ради  шостого скликання (48 сесія) від 29.01.2015р  за №48/20 « Про узгодження на реалізацію об’єкта нерухомого майна , яке є на балансі комунального підприємства « Житловий сервіс» Рубіжанської міської ради.»  просить надати, належним чином завірені,  копії матеріалів, на підставі яких це рішення було прийнято та Технічний паспорт на приміщення №37 ,  у термін відповідно  ст.20 Закону України « Про доступ до публічної інформації».

 

 

 

 

  З повагою,

Голова Громадської ради                                                              Башмакова Т.О.

 

 

 

ДОДАТОК №2

ГРОМАДСЬКА РАДА

при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

пл. Леніна, 2, м. Рубіжне, Луганська обл.,  Україна, 93000
тел. (6453)

                                                   Е-mail: rubezhnoe-tab@mail.ru ; http://www.rubizhne.lg.ua/

 

7

від

01.04.2015р.

 

 

                                               

 

Секретарю Рубіжанської  міськоїради

Мухтарову   Д. Х

 

 

 

Пропозиція № 1

Шановний Дмитро Хайдаровичу!

Громадська рада при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради, керуючись Постановою КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та п. 3 «Типового положення», затвердженого  цією Постановою, після  розгляду та обговорення  міської Програми

«Організація харчування у загальноосвітніх навчальних закладах міста Рубіжного 

на 2015 – 2017 роки» ,прийшла до висновку,що Програма не містить економічного та фінансового обґрунтувань   по п.6 та п.7.

Пропануємо доопрацювати Програму, а саме - конкретизувати  заходи по кожній школі окремо, з визначенням :

- характеристики приміщення , для здійснення цього виду діяльності;

- переліку обладнання, його потужності, технічний стан;

-  витрати на комунальні послуги ( опалення, гаряче та холодне водопостачання, електроенергію );

-  розрахунки по фінансуванню програми.

 

 

  З повагою,

Голова Громадської ради                                                              Башмакова Т.О.

 

 

ДОДАТОК №3

П Л А Н   Р О Б О Т И

Громадської  Ради при виконавчому комітеті Рубіжанській міській раді на другий квартал 2015 рік

№ З/П

Зміст заходу

Відповідальні

1

Проведення  громадського обговорення діяльності Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету з

кошторисних питань на утримання виконавчих органів влади.

Члени ГР

2

Проведення  громадської експертизи  діяльності Рубіжанської міської ради та її виконавчого комітету з питань житлова комунального господарства міста для підготовки пропозицій по удосконаленню роботи міськвиконкому у напрямку діяльності :

♦      утримання, поточний та капітальний ремонт житлового фонду;

♦      капітальне будівництво та реконструкція об'єктів соціальної сфери міста;

♦      утримання та ремонт ліфтового господарства;

♦      водопостачання та водовідведення;

♦      теплопостачання;

♦       ремонт та утримання автодоріг та тротуарів;

♦       ремонт та утримання засобів регулювання дорожнього руху;

♦       утримання в належному стані міських кладовищ;

♦       вилов бродячих тварин та захоронення трупів тварин;

♦       організація та здійснення контролю за станом благоустрою;

♦       організація озелення та охорона зелених насаджень;

♦       збирання, транспортування та знешкодження побутових відходів;

♦       санітарне очищення міської території.

 

 

Члени ГР

 

 

 

І.

 

ДОДАТОК №4

 

ГРОМАДСЬКА РАДА

при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

пл. Леніна, 2, м. Рубіжне, Луганська обл.,  Україна, 93000
тел. (6453)

Е-mail: rubezhnoe-tab@mail.ru ; http://www.rubizhne.lg.ua/

 

8

від

01.04.2015р.

 

 

 

 

Секретарю Рубіжанської  міськоїради

Мухтарову   Д. Х

 

 

 

ЗАПИТ

 

 

Шановний Дмитро Хайдаровичу!

 

Громадська рада при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради, керуючись Постановою КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та п. 5 п.п.4 «Типового положення», затвердженого  цією Постановою,  у термін відповідно  ст.20 Закону України « Про доступ до публічної інформації» просить надати  міську Програму сприяння розвитку громадянського суспільства в м. Рубіжне Луганської області на 2014 – 2015 роки, в зв’язку з її відсутності на офіційному веб-сайті Рубіжанської міської ради, для розгляду та обговоренняїї з громадкістю.

 

 

 

  З повагою,

Голова Громадської ради                                                              Башмакова Т.О.

 

 

 

 

ДОДАТОК №5

ГРОМАДСЬКА РАДА

при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

пл. Леніна, 2, м. Рубіжне, Луганська обл.,  Україна, 93000
тел. (6453)

Е-mail: rubezhnoe-tab@mail.ru ; http://www.rubizhne.lg.ua/

 

9

від

01.04.2015р.

 

 

 

 

Секретарю Рубіжанської  міськоїради

Мухтарову   Д. Х

 

 

 

ЗАЯВА

Шановний Дмитро Хайдаровичу!

 

             Відповідно до вимог Вашого листа від 16.03.2015р. № 28/609, згідно  вимог  п. 17 Типового Положення про Громадську раду,  ЗАТВЕРДЖЕНОГО Постановою Кабінету Міністрів України  від 3 листопада 2010 р. N 996,

 

прошу Вас:

 

1.      Забезпечити секретаріат Громадської ради приміщенням.

2.      Забезпечити секретаріат Громадської ради засобами зв’язку.

3.      Створити умови для роботи Громадської ради та проведення її засідань.

 

 

 

З повагою,

Голова Громадської ради                                                              Башмакова Т.О.

 

 

 

ДОДАТОК №6

ГРОМАДСЬКА РАДА

при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

пл. Леніна, 2, м. Рубіжне, Луганська обл.,  Україна, 93000
тел. (6453)

Е-mail: rubezhnoe-tab@mail.ru ; http://www.rubizhne.lg.ua/

 

10

від

01.04.2015р.

 

 

 

 

Секретарю Рубіжанської  міськоїради

Мухтарову   Д. Х

 

 

 

 

 

Шановний Дмитро Хайдаровичу!

 

          Громадська рада на своєму засіданні ознайомилася  з  рішення виконавчого  комітету Рубіжанської міської ради від 17.03.2015 №70  «Про проведення «Дня довкілля» та місячника по санітарному очищенню та благоустрою міста» та була шокована тим, що члени виконавчого комітету ще не ознайомилися з Постановою Кабінету Міністрів України  від 3 листопада 2010 р. N 996, де визначено,що є Громадська рада, та приймають такі беззаконні рішення.

        Громадська рада не є підприємством, організацією, установою, громадською організацією – тобто юридичною особою, а є дорадчим органом (комісією, комітетом), члени якої працюють на підприємствах державних чи приватних), і усі , як робітники, приймають участь у проведенні «Дня довкілля».

       Якщо за Громадською радою закріплено територію, то за депутатськими комісіями, членами виконавчого  комітету та  міської ради теж потрібно в обов’язковому порядку закріпити територію для прибирання  та благоустрою міста.

   Нагадуємо, що згідно  вимог  Типового Положення про Громадську раду п. 1,  ЗАТВЕРДЖЕНОГО Постановою Кабінету Міністрів України  від 3 листопада 2010 р. N 996, громадська рада «…. є постійно діючим колегіальним виборним консультативно-дорадчим органом…».

  Рекомендуємо, внести зміни до рішення виконавчого  комітету Рубіжанської міської ради від 17.03.2015 №70  « Про проведення «Дня довкілля» та місячника по санітарному очищенню та благоустрою міста», щодо Громадської ради, виключити її.

 

 

 

 

 

З повагою,

Голова Громадської ради                                                              Башмакова Т.О.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 20
переглядів: 7
візитів сьогодні: 9031
візитів всього: 516053