Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗВЕРНЕННЯ МАТЕРІВ МІСТА РУБІЖНЕ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Шановні матері та дружини Житомирщини та Волині!      

 Син… Сильний статний красень – продовжувач роду. Народивши сина, мати радіє, бо є той, на кого можна покластися у скрутну хвилину, хто захистить не тільки тебе, а й увесь рід.  Ми, матері міста Рубіжне, закликаємо вас, матерів Житомирщини та Волині, стати поруч з нами проти того свавілля, котре забирає у нас наші мрії, наші сподівання – наших синів.

«Пани деруться – у холопів чуби тріщать», - говорить народна мудрість. Так чому ж ми маємо платити таку страшну ціну за боротьбу за владу та гроші?!!! І не важливо, «правий» він чи «лівий», «зелений», «червоний», «жовто – блакитний», та кров у всіх наших синів однакова – червона. І байдуже: гине хлопчак сходу чи заходу, півдня чи півночі – серце у матері однаково крається від болю й розпачу. У нас , у жінок міста Рубіжне, помирає часточка серця кожного разу, коли ми дізнаємося про загибель хоч одного чийогось сина, бо всі ми – матері, що народили своїх дітей для миру і щастя, а не для того, щоб вони стали проти своїх же братів. Господи, за що наші діти мають гинути у ХХІ столітті, чому ми повинні платити таку страшну ціну?! Хіба не достатньо пролилося крові на нашій землі?!

22 травня цього року на території залізничного вокзалу м.Рубіжного відбувся бій, у якому загинули як військовослужбовці, так і мешканці регіону. Чиїсь слабкі нерви не витримали та натиснули на курок автомату, і розпочалось... Але ж до цього скрутного моменту все було добре: мешканці міста мирно поговорили та попросили відійти на попередні міста дислокації. Солдати почали від'їжджати... Ні один Рубіжанин не винен у загибелі військових. Благаємо! Не слухайте ЗМІ, які перевертають все та подають неправдиву  інформацію. Місто Рубіжне — це місто миру. Мешканці з перших хвилин рятували поранених, лікарі міста надавали першу допомогу. Про це вам можуть розповісти самі поранені.

Ми — жінки Рубіжного проти війни. Ми закликаємо вас, молимо, приєднайтеся до нас: повстанемо проти того, що наших синів забирають «виконувати обов’язок», а натомість вони не повертаються у рідні домівки, залишаючи лиш спогади про себе. Вимагаймо від уряду, від усіх інших установ, котрі мають владу, встановити в країні мир, перестати говорити неправду та налаштовувати людей одних проти інших.

Дізнавшись про загиблих на нашій землі, кожна  мати міста Рубіжного відчула пекучий біль іншої матері, що втратила свою дитину, біль, розпач, жах…Приєднуйтеся до нас, допоможіть нам: звертайтеся до свого керівництва, аби вони звільнили  синів від страшного «обов’язку» - стріляти в інших синів, знищувати мирних громадян  та стояти під кулями заради задоволення чиїхось примх.

У матері спитали: «Кого з дітей ти любиш більш за все?» Мати замислилася і сказала: «Маленького, доки не виросте, хворого, доки не одужає, того, що покинув рідний дім, доки не повернеться, а всіх - доки не помру». Ми чекаємо своїх дітей!!!!!!!

Ми – матері м. Рубіжного – проти війни, ми за життя всіх дітей!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Члени громадської ради

при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 39
переглядів: 9
візитів сьогодні: 9075
візитів всього: 516053