Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ПРОТОКОЛ № 5 засідання громадської ради при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

 

ПРОТОКОЛ № 5

засідання  громадської ради

при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

 

 

від 26.05.2014 року                                                                                                                    м. Рубіжне

 

Присутні члени Громадської Ради:

 1. Баляса Юлія Юріївна - Громадська організація "Шкільна ластівка"
 2. Білоус Ірина ПавлівнаГромадська організація "Асоціація об'єднань співвласників багатоквартирних будинків
 3. Жаворонков Олександр Вікторович- Громадське формування сприяння Рубіжанському МВ ГУМВС України в Луганській області з охорони громадського порядку
 4. Семенов Сергій Васильович -  Добровільна народна дружина ТОВ НВП «Зоря»
 5. Кислов Микола Олександрович- Рубіжанське міське громадське розшуково-патріотичне об’єднання «Рубіж Ноїв»
 6. Мордвінцев Андрій ВалентиновичРубіжанська міська молодіжна громадська організація «Молоді регіони»
 7. Сичова Олена Іванівна- Громадська організація  «Притулок для тварин»
 8. Маслова Вікторія Вікторівна Громадська организація «Рубіжанське агентство регіонального розвитку»
 9. Семеряжко Наталія Григорівна - Рубіжанська міська організація ветеранів України.
 10. Момот Володимир Іванович - Рубіжанське добровільне товариство «Союз Чорнобиль»
 11. Кучерова Тетяна Василівна- Рубіжанська міська організація  Товариства Червоного Хреста
 12. Панцулая Руслан Шотович - Громадська організація «Щаслива родина-міцна країна»

 

Відсутні:

 

 1. Касумов Микола Миколайович- Міжнародна благодійна організація "Батьківське серце"
 2. Ткаченко Віталій Григорович Рубіжанська міська  комплексна дитячо-юнацька спортивна школа "Зеніт" Луганського обласного фізкультурно-спортивного товариства "Спартак"
 3. Касумова Тетяна Віталіївна - Релігійна громада Божої Церкви християн віри євангельської України Церкви "Місто Хвали"
 4. Бєлая Тетяна Володимирівна - Релігійна громада Християнської Помісної Церкви "Перемога"
 5. Троценко Сергій Володимирович Громадська організація Рубіжанський спортивно-реабілітаційний клуб інвалідів "Аргонавти-2"
 6. Соловйов Віктор Ігорович - Об'єднана профспілкова організація Рубіжанських хімічних заводів

 (відсутні з поважних причин).

 

Присутні на засіданні::

Хоменко О.В. - секретар міської ради, Подхватілін П.А. - заступник міського голови, Тарабановський М.М. - заступник міського голови, Сидоренкова Л.Р. - заступник міського голови, Голенач Я.О.- начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики, Якубовська І.М. -провідний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики, Корольова К.О.  -спеціаліст 1 категорії відділу організаційної роботи та внутрішньої політики, Щербак В.П. – голова Рубіжанської Негребецька Л.А. – голова Рубіжанської міської організації ветеранів України.

Хоменко О.В. проінформував що  станом на 26.05.2014 року ситуація в місті стабільна. Дитсадки, лікарня, комунальні установи працюють в звичайному режимі. Навчальний рік в школах  закінчується 27.05.2014р. Розглядається можливість вирішення питання перевезення вантажів залізничним транспортом та забезпечення стабільної і безперебійної роботи підприємств міста. Про стан роботи відділень «Укрпошти».

Тарабановський М.М. проінформував що продовольча мережа міста працює в звичайному режимі. На сьогодні місто забезпечене в достатньому обсязі хлібом, борошном, крупами, цукром. В даний час в місто завозиться молочна продукція МТК «Станиця» і хліб Сєвєродонецького хлібокомбінату «Коровай». Місцеві товаровиробники мають достатню кількість борошна для виробництва хліба та хлібобулочних виробів.

Рух міського пасажирського транспорту за маршрутом №109,  №101, №107-А здійснюється у звичайному режимі, згідно з розкладом.

Рух по маршруту №111-А «Автостанція - РКХЗ «Зоря» з 26 травня по 01 червня здійснюється по вулиці Східній (об'їзна район ПАТ «РКТК») замість вул. Заводський, згідно з графіком.

Подхватілін П.А. проінформував, що підприємства ЖКГ, всі системи електро-, газо-, водопостачання працюють в звичайному режимі. Відключення систем життєзабезпечення міста не плануються.

 

СЛУХАЛИ:

Балясу Ю.Ю., голову  громадської ради при виконавчому комітеті Рубіжанської міської радипро формування порядку денного зборів громадської ради.

 

ВИРІШИЛИ:

Прийняти запропонований порядок денний зборів.

Результати голосування: «за»- 12, «проти» - нема, «утримались»- нема

 

Порядок денний:

 1. Про звернення членів Громадської ради до  матерів та жінок  військовослужбовців Волині і Житомирщини.
 2. Про суспільно-політичну ситуацію в місті.
 3. Про прийняття РЕЗОЛЮЦІІ засідання громадської ради при виконавчому комітеті  Рубіжанської міської ради.
 4. Обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Конституції України» (щодо децентралізації влади) розробленого Робочою групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

 

1. СЛУХАЛИ:

Балясу Ю.Ю. запропонувалазвернутися до  матерів та жінок  військовослужбовців Волині і Житомирщини.

ВИРІШИЛИ: 1. Підготувати текст звернення до матерів та жінок  військовослужбовців Волині і Житомирщини.

2. Направити до обласних рад Волині і Житомирщини.

Результати голосування: «за»- 12, «проти» - 0, «утримались»- 0.

 

2. СЛУХАЛИ:

Сичову О.І., про обурення діями депутатів міської ради Н.Задираки і Д.Хорошилова, які, представляють інтереси міста на виїзних заходах у м.Луганську і м.Донецьк не будучи на це уповноваженими більшістю громадян. Ігноруючи громадську раду та громадську думку, вони беруть на себе відповідальність говорити від імені всіх рубежан.

ВИРІШИЛИ: підготувати резолюцію засідання громадської ради при виконавчому комітеті  Рубіжанської міської ради зі зверненнями до політичних партій і рухів, громадських організацій, ініціативних груп.

Результати голосування: «за»- 12, «проти» - 0, «утримались»- 0.

 

3. СЛУХАЛИ:

Балясу Ю.Ю. про прийняття РЕЗОЛЮЦІІ засідання громадської ради при виконавчому комітеті  Рубіжанської міської ради.

ВИРІШИЛИ:  затвердити текст РЕЗОЛЮЦІІ засідання громадської ради при виконавчому комітеті  Рубіжанської міської ради.

 

РЕЗОЛЮЦІЯ засідання громадської ради при виконавчому комітеті

Рубіжанської міської ради

 

На засіданні громадської ради при Рубіжанському міському раді, яке відбулося 26.05.2014,  беручи до уваги зростання занепокоєння рубіжан про порушення громадського спокою в місті, члени ради:

1. Закликають лідерів місцевих політичних партій і рухів, громадських організацій, ініціативних груп підтримувати мир і спокій в Рубіжному.

2. Закликають всіх рубежан бути терпимими, толерантними один до одного, не піддаватися на провокації з метою уникнення силових протистоянь. Не довіряти неперевіреній інформації, яка з'являється в соціальних мережах, і чуткам, щоб не поширювати паніку.

3. Закликають соціально активних городян, незалежно від їх політичних симпатій і поглядів на подальші шляхи розвитку суспільно-політичної ситуації, дотримуватися спокою, проявляти витримку і не порушувати права інших громадян - мешканців нашого міста.

4. Закликають територіальну громаду та громадські організації об'єднати зусилля для досягнення єдиної цілі - збереження громадського порядку, спокою і стабільності місті.

5. Звернутися до матерів та дружин  військовослужбовців Волині та Житомирщини.

 

Результати голосування: «за»- 12, «проти» - 0, «утримались»- 0.

 

4. СЛУХАЛИ:

Балясу Ю.Ю. запропонуваларозглянути проект Закону України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади) розробленого Робочою групою Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

ВИСТУПИЛИ: Голенач Я.О.- начальник відділу організаційної роботи та внутрішньої політики.

Доповіла про основні напрямки змін Конституції України на реалізацію Реформи місцевого самоврядування та курсу Уряду на децентралізацію влади в Україні інформувала Вона довела до відома присутніх, що пропозиції підготовлені на реалізацію реформи місцевого самоврядування, Концепцію якої було схвалено Урядом 1 квітня 2014 року. Необхідність таких змін обумовлена тим, що саме Конституція визначає основи системи влади, і без відповідних змін провести реформу неможливо. Основні зміни передбачають:

- Запровадження трьохрівневої системи адміністративно-територіального устрою України – область, район, громада з повсюдністю місцевого самоврядування;

- Передачу функцій виконавчої влади від місцевих адміністрацій виконавчим органам рад відповідного рівня;

- Розподіл повноважень між органами місцевого самоврядування за принципом субсидіарності і наділення саме громад максимально широким колом повноважень;

- Чітке забезпечення повноважень органів місцевого самоврядування необхідними фінансовими ресурсами, в тому числі через їх участь в загальнодержавних податках;

- Ліквідація державних адміністрацій і створення натомість державних представництв з тільки контрольно-наглядовими і координаційними, а не виконавчими функціями.Ключові зміни стосуються розділів ІХ, ХІ, які викладені в новій редакції. Пропонуються деякі зміни у розділи ІV, V, VI.

ВИРІШИЛИ: надати наступні  пропозиції громадської раді:

 - надати можливість територіальним громадам розпоряджатися власними ресурсами. Усі податки, які збираються на місцях, по максимуму повинні залишатися у громади;

- надати більше повноважень органам місцевого самоврядування

Результати голосування: «за»- 12, «проти» - 0, «утримались»- 0.

 

Голова                                                                                                                      Ю.Баляса

Секретар                                                                                                                  Я.Голенач


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 16
переглядів: 6
візитів сьогодні: 11103
візитів всього: 515593