«ЮНІСТЬ» - НАЙСИЛЬНІША КОМАНДА МІСТА З ПЛАВАННЯ СЕРЕД ЖІНОЧИХ І ЧОЛОВІЧИХ КОМАНД

12 і 13 квітня в плавальному басейні КП «Рубіжанський фізкультурно-спортивний комплекс» відбулися Чемпіонати міста з плавання серед жіночих та чоловічих команд у залік ХVІІ міської Спартакіади. У змаганнях взяли участь 6 жіночих та 8 чоловічих команд.

Жінки змагалися на дистанціях: 50 м вільний стиль, 50 м брас, 50 ​​м на спині і естафета 4х50 м. Чоловіча програма включала ще 100 м вільний стиль.

Серед спортсменок переможцями стали СВІТЛАНА МЕДВЕДЄВА з ФО «Зоря» на дистанції 50 м брас (це десята перемога Світлани на чемпіонатах міста у залік Спартакіади за останні роки) і ОЛЕНА РЕВУЦЬКА (першокурсниця ЛДМУ), яка виграла дві жіночі дистанції (50 м на спині і 50 м вільний стиль) і вперше піднялася на вищі сходинки п’єдесталу пошани Спартакіади. Перемогу в естафеті 4х50 м здобули досвідчені плавчині «Бізнесу»: ОЛЕНА ЩЄННІКОВА, ОКСАНА АКЧЕБАШ, НАТАЛІЯ ГРЕБЕНЮК і НАТАЛІЯ СМИРНОВА.

Серед чоловіків переможцями на дистанції стали: 50 м брас і 50 м на спині - ПАВЛО ЧИКІН (ФО «Юність»), 50 м вільний стиль і 100 м вільний стиль - ОЛЕКСІЙ КРАВЧЕНКО (РКТК). Обидва спортсмени вперше  стали чемпіонами Спартакіади. Естафетна команда «Юності» в складі ПАВЛА ЧИКІНА, ДАНИЛА ГРЕБЕНЮКА, ДАНИЛА ЗАКУРДАЄВА, ДМИТРА ПАНАСЕНКО стала першою в чоловічій естафеті.

Загальнокомандний підсумок дводенного виступу колективів підвели на урочистій церемонії нагородження. Серед жіночих команд і чоловічих команд ПЕРШЕ місце здобуло ФО «ЮНІСТЬ» (всі спортсмени «Юності» тренуються в СК «Зеніт» (тренер Галина Коваленко). ДРУГЕ місце - ЛДМУ (жінки), РКТК (чоловіки), ТРЕТЄ місце - ФО «БІЗНЕС» (жінки і чоловіки).

Всі переможці та призери на дистанціях за програмою міської Спартакіади були нагороджені пам'ятними медалями та дипломами. Також грамотами відділу культури, молоді та спорту були нагороджені спортивні династії: судді Тамара Барабаш і Микола Фоменко, плавці - Едуард, Олександр і Наталя Гребенюк (всі «Бізнес»), Мирослава («Юність») і Андрій Крисько (РКТК).

Змагання з плавання зібрали в басейні понад 70 спортсменів різних вікових категорій. Наймолодшій Кірі Лещенко з ФО «Юність» виповнилося 10 років, а Микола Холодняк (ФО «Спартак) і Олег Великоиваненко (ФО «Молодість») «розміняли» вже 6 десятків років. Спартакіадний рух має особливе місце для мешканців міста: захід спрямований на пропаганду здорового способу життя і на залучення до активних зайнять фізічною культурою и спортом підростаюче покоління міста з урахуванням інтересів, побажань, здібностей та індівідуальніх особливостей