Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
Заходи ЦБС з 1 квітня по 7 квітня 2019 року

День сміху в бібліотеці

1 квітня у читальному залі дитячої бібліотеки відбулася година веселого дозвілля «Хай звучить веселий сміх, щоб гарний настрій був у всіх», на яку завітали учні 6-го та 8-го класу КНВК школи-дитячого садка №5.

У всесвітній День сміху бібліотекар Н. Дубровська підготувала для дітей низку цікавих конкурсів. Учні демонстрували вправність жонглерів у конкурсі «Приборкування кульок»; шукали сородичів, імітуючи різних тварин у конкурсі «Заповідник»; демонстрували акторську майстерність при відтворенні запропонованих уривків тексту у конкурсі «Найкращий актор»; виконували складний трюк, закидаючи м’яча у кошик за допомогою однієї ноги. Також змагалися у конкурсі прислів'я та відповідали на питання жартівливої вікторини.

У бібліотеці діти добре розважилися під час канікул, отримали заряд бадьорості та порцію гарного настрою.

 

Літературний калейдоскоп «Зростай разом з книгою»

3 квітня працівники бібліотеки-філії №1 завітали до дітлахів КДНЗ №1 «Берізка».

Зустріч, літературний калейдоскоп «Зростай разом з книгою», була присвячена Міжнародному дню дитячої книги, який щорічно відзначається 2 квітня.

Протягом заходу бібліотекарі разом з дошкільнятами мандрували казковими сходинками: зустріли найомих героїв у вікторині «Казкові загадки», розібрали казкову плутанину «Посадив дід….рибку», прочитали «Казку про книгу», розібрали ситуацію «Чому книга плаче?» і обговорили «Чому потрібно берегти книги?»

Була підготовлена книжкова виставка літератури. Діти мали змогу розглянути художні книги, знайомлячись з чарівним і дивовижним світом.

Всі отримали задоволення від зустрічі з дитячою книгою.

 

Канікули в бібліотеці

Під час канікул 4 квітня учні 6-А класу ЗОШ №10 (кл. керівник Гриньова Н.В.) завітали до дитячої бібліотеки де завжди затишно, де можна не тільки почитати книжки але й за чашкою гарячого чаю поспілкуватися й обмінятися думками. Бібліотекарі в свою чергу були раді надати цікаву інформацію, розважити веселими конкурсами.

 

До всесвітнього дня здоров’я

7 квітня 2019 року міжнародне співтовариство відзначає Всесвітній день здоров'я. Це свято було засновано на честь створення Всесвітньої організації охорони здоров'я, з'явившись в 1948 році.

У відділі абонементу центральної міської бібліотеки 7 квітня відбулася година взаємних порад «Мудрість здорового життя». Її учасники мали нагоду поспілкуватися про офіційну і нетрадиційну медицину та одержати корисну інформацію під час перегляду літератури.

Питаннями здорового способу життя цікавиться чимало користувачів, які дійсно турбуються про власне здоров’я. Адже здоров’я може мати дуже дорогу ціну. І в основному це стосується спроб повернути його на своє місце.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 20
переглядів: 80
візитів сьогодні: 9305
візитів всього: 515455