Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 28 січня по 3 лютого 2019 року

Відбувся вечір вдячності «Війна відгриміла, та пам’ять живе»

До 76-ї річниці визволення м. Рубіжного від нациських загарбників для учнів 8-А класу ЗОШ №10 пройшов вечір вдячності «Війна відгриміла, та пам’ять живе», підготовлений бібліотекарем дитячої бібліотеки Н.Дубровською.

На початку заходу фонова музика і історична розповідь бібліотекаря допомогли присутнім зануритися в атмосферу далеких воєнних подій. На тлі розповіді емоційними вкрапленнями лунали вірші, декламовані учнями. В рамках творчого завдання діти підготували доклади про героїв-визволителів, на честь яких було названо вулиці міста, про пам’ятники, встановлені на згадку про названу історичну подію.

Наприкінці зустрічі діти з інтересом розглянули запропоновану бібліотекарем «Книгу пам’яті України», щоб знайти в ній згадування про своїх рідних, що загинули у трагічних подіях Другої світової війни.

 

Вібувся краудсорсинг «Креативна професія – вибір за тобою»

31 січня 2019 року у читальному залі центральної міської бібліотеки з учнями 10-«Б» класу середньої школи №2 (клуб «Еврика!») відбувся краудсорсинг «Креативна професія – вибір за тобою». Консультант міського центру зайнятості Колесникова Олена Василівна у дуже цікавій та креативній формі, з залученням відеоматеріалів дала поради до шляху у світ професій.

Учні отримали кваліфіковану профконсультацію, як визначитися з напрямком та обрати навчальний заклад, ознайомилися з професіями, які у недалекому майбутньому набиратимуть обертів. Бібліотекарі читального залу провели інноваційну психологічну гру «Відгадай професію». Старшокласникам треба було назвати професії, які асоціюються з наданими предметами. Звичайна дитяча іграшка визвала асоціацію понад 30-ти професій! Ця гра, за думкою міжнародних експертів-психологів, розвиває уяву та активізує роботу мозку. Краще пізнати себе та знайти профорієнтир допомогла книжкова виставка «Твій професійний пошук».

Сподіваємося цей захід розкриє потенціал кожного учасника і вони знайдуть своє покликання та отримають освіту та роботу до душі.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 27
переглядів: 89
візитів сьогодні: 10333
візитів всього: 516170