Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 2 січня по 13 січня 2019 року

Новорічний кінозал «Для всієї родини»

3 січня 2019 року читальний зал ЦМБ запросив своїх читачів у новорічний кінозал «Для всієї родини», щоб здійснити подорож в чудесну країну новорічних і різдвяних кінофільмів. За бажанням присутніх, із запропонованих був обраний фільм «Дід Мороз. Битва магів».

Фільм в жанрі фентезі і пригод особливо сподобався підліткам, адже у ньому все стає можливим і реальним: магія, заклинання, керування часом, магічні істоти і надзвичайні здібності персонажів, а головне перемога добра над злом.

 

В бібліотеці-філії №1 оформлена книжкова композиція до Різдва Христового

Одним з найвеличніших і найзнаменніших свят календаря, яким власне започатковується рік, є Різдво Христове. Різдво – це дуже красиве і радісне свято, яке з нетерпінням чекають і дорослі і діти, його святкують у всьому світі, але кожен народ вкладає в це свято щось своє. Дуже красиво й велично святкується цей день в Україні. Більш ширше познайомитися з розмаїттям народних обрядів можливо завітавши до бібліотеки.

В читальному залі бібліотеки-філії №1 привертає увагу своїм святковим оформленням книжкова ілюстрована композиція «Колядують зорі на Різдво Христове». На виставці, поряд з книгами та ілюстраціями, розміщені на зірочках колядки, без яких складно уявити справжнє Різдво.

 

«Букбокси» для юнацтва із різним характером читання

6 січня 2019 року читачі відділу абонементу дивувалися і раділи сюрпризу «Книжковим ворожінням». Бібліотекарі, як справжні «книжкові сомельє» для своїх читачів створили подарунки за смаком - букбокси.

У букбокси ми поклали: стильний календарик для справжніх читачів, солодощі для гарного настрою, листівку «Давай читати разом» та книгу на наш вибір. Ми обрали цікаві книжки для молоді і потім готові обговорити прочитані твори разом. Сюрпризи створені саме для підлітків від 14 років.

Дуже радує, що кожного року в нашу згуртовану і дружню сім'ю любителів читання додаються новачки, які люблять проводити свій вільний час з книгою.

 

«Book – новинки»

6 січня 2019 року бібліотекарі відділу абонементу підготували для користувачів книжковий мікс новинок «У Новий рік - з новими книгами. Читаємо зимовими вечорами», деякі з них вже з радістю взяли почитати перші відвідувачі центральної міської бібліотеки.

На абонементі ви знайдете: новинки сучасної художньої літератури з усього світу, гучні бестселери, популярні книги відомих вітчизняних та зарубіжних письменників, екранізовані твори.

Забігайте, в нас завжди цікаво.

 

«Бібліотека збирає друзів»

На передодні Старого Нового року, 13 січня 2019 року, працівники центральної міської бібліотеки створили атмосферу свята, організувавши зустріч у теплій компанії мистецького клубу «Ковчег» і поетів РГО ЛО «Райдуга», адже це гарна нагода відпочити від буденності разом.

Бібліотекарі відділів обслуговування підготували святково - розважальну програму «Зима щедра святами» про звичаєву новорічну обрядовість: Нового року за старим стилем, Різдва, Хрещення, Маланки та Василя. 

«Щедрик, щедрик, щедрівочка, прилетіла ластівочка…» – ця традиційна українська пісня, без якої не обходиться жодне Різдво, прийшла до нас ще з далеких часів, а у виконані Андрющєнко Сергія зігріла присутніх своїм добрим словом.

Новорічні вірші створили справжній святковий настрій. Естафету привітань підхопили та читали власноруч написані новорічні привітання: Мірошниченко З.- «З Новим роком!», «Моя молитва»; Давиденко Л. – «Різдво», «Зимовий ранок»; Гарибян Т.- «Вчерашний день»; Павленко А. – «Життя у коханні пускає коріння»; Петрушенко В.- «Белоснежно дружили» та ін.

Також до програми свята ввійшли веселі новорічні загадки та книжкові ворожіння із валізи віршів творчості літературного об’єднання, музична показуха «Вгадай пісню за картинкою зі свинкою» та музичний гороскоп.

Казкову атмосферу свята, відпочинку та гарного настрою додала фото-зона «Новорічний дивограй».

Завершилося свято традиційним чаюванням.

 


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 17
переглядів: 81
візитів сьогодні: 9562
візитів всього: 515383