Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
"Сніжна казка зими"

30 грудня 2018 року в МКУ «Палац культури» відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу-виставки  30 грудня 2018 року в МКУ «Палац культури» відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу-виставки «Сніжна казка зими - 2018».

Конкурс-виставка проходить вже другий рік  поспіль з 13 грудня 2018 року і триватиме до 19 січня 2019 року в фойє 1-го поверху МКУ «Палац культури». Організатором конкурсу-виставки є МКУ «Палац культури» спільно з відділом культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради. На виставці представлені чарівні і оригінальні роботи на новорічну та різдвяну тематику талановитих дітей міста.  Конкурс проводився у двох вікових категоріях в номінаціях образотворче мистецтво та декоративно-прикладне мистецтво.

Учасниками виставки є учні КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» (керівники Соловйова Галина Володимирівна, Бондар Світлана Миколаївна, Кравченко Ольга Геннадіївна, Ткачук Катерина Сергіївна), приватного викладача Ковальової Марини Ростиславівни, КЗ «Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів» (керівники Сікора Зоя Іванівна, Ковальова Марина Ростиславівна, Ліхачова Ольга Анатоліївна), клубу сучасного декоративно-прикладного мистецтва «У пані Зосі» (керівник Ласман Зоя Гордіївна), гуртка «Дива в долоньках» філії МКУ «Палац культури» (керівник Чеботарьова Юлія Григорівна) та Рубіжанської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8 (керівник Ковальова Марина Ростиславівна).
      Також у відвідувачів МКУ «Палац культури» з 13 по 27 грудня 2018 років була можливість проголосувати за найкращу роботу в номінації «Приз глядацьких симпатій».
      До складу журі, що оцінювало роботи конкурсантів, входили викладачі РМ ДШМ Бондар Світлана Миколаївна, Крутьєва Олена Петрівна, Соловйова Галина Володимирівна, керівник клубу «Творча стежина» Ліхачова Ольга Анатоліївна, директор МКУ «Палац культури» Бережна Ганна Вікторівна та завідуюча виставкою Сліпцова Вікторія Сергіівна.

Переможці міського конкурсу-виставки «Сніжна казка зими - 2018» були нагороджені призами, грамотами та квитками на новорічний концерт, а заклади освіти, клуби та студії за інтересами, які приймали участь в виставці, були відзначені подяками. Директор МКУ «Палац культури» Ганна Бережна привітала переможців, викладачів та батьків з Новим роком та Різдвом Христовим, побажала творчих успіхів, натхнення, здійснення бажань та миру в нашій країні.

 

     

Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 25
переглядів: 144
візитів сьогодні: 13100
візитів всього: 508711