Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
ЗАХОДИ ЦБС з 26 листопада по 2 грудня 2018 року

У бібліотеці-філії №1 оформлена виставка-журба «Пам’яті дзвін»

З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів 1932-33 р. у бібліотеці-філії №1 оформлена виставка-журба «Пам’яті дзвін».

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок написано криваво-чорним кольором. Одна з найсумніших сторінок нашої історії - це Голодомор 1932-33 років.

85 рік тому наш народ пережив катастрофу, яка могла зупинити життя всієї нації. Голодомор приніс не лише страждання і смерть. Він посіяв страх серед людей. Тільки правда про геноцид українського народу і чиста пам’ять про усіх полеглих здатна звільнити нас від мороку минулого.

 

Сліди динозаврів ведуть до бібліотеки

Загадкові сліди з'явилися на молодшому абонементі Рубіжанської дитячої бібліотеки . Вони ведуть до цікавої і пізнавальної виставки - панорами під назвою «Мир динозавров».

Виставка пропонує читачам здійснити захоплюючу подорож в глиб століть - за часів, коли на Землі жили динозаври. На виставці представлені книги, які відкриють для дітей захоплюючий світ доісторичних тварин, що мешкали на нашій планеті мільйони років тому. 

Яскраві ілюстровані видання розкажуть про те, як виглядали, де мешкали, чим харчувалися і як захищалися від ворогів ці дивні створіння. А наочно побачити, як вони виглядали, допоможуть фігурки-іграшки, що зручно розмістилися серед книг. Вони з приватної колекції юної майстрині і читачки бібліотеки Даші Сівер. Це більше 30 динозавриків, зроблених з паперу - є навіть рухомі моделі.

Співробітники бібліотеки запрошують всіх бажаючих відвідати виставку та здивуватися світу динозаврів.

 

В бібліотеці-філії №1 оформлено книжкову поличку до ювілею українських письменників Серед письменників-ювілярів 2018 року є багато гучних імен

Це люди, які залишили яскравий слід в історії літературі України.

В листопаді місяці коло українських письменників збагатилося на трьох ювілянтів. Це «сіячів правди всенародної»: Іван Нечуй - Левицький, якому виповнюється 180 років з дня народження, Ольга Кобилянська - 155 років з дня народження і Григорій Квітка-Основ’яненко - 240 років з дня народження. 

Пригадати їх творчу спадщину, оцінити її з погляду сьогодення, ознайомитись з життєвою долею найяскравіших представників інтелігенції того часу можна, завітавши на абонемент бібліотеки-філії№1, адже саме тут «Тріо письменницьке». Презентовані на ній видання в повній мірі розкривають літературний процес позаминулого століття, вони стали справжніми шедеврами, які відображають великий літопис життя українського народу.

Долучайтесь! Насолоджуйтесь прочитаним, відривайте нове!

 

Консультації з питань правової допомоги

28 листопада 2018 роки до бібліотеки-філії №2 завітали заступник начальника відділу Рубіжанського бюро правової допомоги Бобильова О.В. і начальник РАГСу Радченко О.В., які проконсультували наших користувачів з питань правової допомоги сім'ям, в яких відбувається насильство. Розповіли, як правильно вступити у спадок, як оформити податкову знижку на навчання, як отримати субсидію, оформити пенсію і т.д.

Було поставлено багато запитань, на які присутні отримали чіткі і професійні відповіді.

Після зустрічі до юристів звернулася молода дівчина Т., яка розповіла про постійне насильство в своїй сім'ї і отримала правову допомогу.

Двері нашої бібліотеки завжди гостинно відчинені для всіх відвідувачів, в тому числі і для тих, хто готовий поділитися актуальною інформацією.


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 9
переглядів: 3
візитів сьогодні: 9688
візитів всього: 515383