Головне меню
Пошук по сайту
 
Корисні посилання
В центральній міській бібліотеці відбулась тематична година «Народ мій є, Народ мій завжди буде, Ніхто не переможе мій народ!» до п’ятої річниці Революції Гідності і Свободи

21 листопада 2018 року в День Гідності та Свободи громада міста Рубіжне долучилася до відзначення п’ятої річниці Майдану. Цього дня  у літературній вітальні центральної міської бібліотеки  за участю громадських організацій, учнів шкіл, учасників АТО та місцевих жителів відбувся захід, приурочений  даті, що об’єднала дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

 В цей день мешканці міста відали належну шану патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Ведуча заходу, завідуюча відділом абонементу центральної міської бібліотеки Бондар Світлана, нагадала присутнім сторінки з сучасної української історії, розповіла про події, які передували Революції Гідності. Під час розповіді  транслювалися відеоролики з Євромайдану. Від тих подій минуло п’ять років, але вони  не тільки сколихнули країну хвилею нечуваного патріотизму, а і показали важливість національної ідеї. Нині саме за неї триває боротьба, і те, наскільки ця боротьба буде успішною, залежить від кожного з нас.

Волонтер, учасниця двох революцій Любов Харуба у своєму виступі пригадала події на Майдані, наголосивши, що День Гідності та Свободи - це річниця революції свідомості, гідності та моралі.

На захід також завітали хлопці, які побували в пеклі війни, наші герої, захисники - учасники АТО Трощій Андрій, Шутько Петро, Єфіменко Віктор.

У виконані Домарєвої Віолетти лунали вірші. Крім того, у виступі музичного колективу ЗОШ№7 під керівництвом Фролової Оксани пролунали патріотичні музичні твори, сповнені любові до України та надії на її краще майбутнє.

Усі присутні тематичного заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, які віддали своє життя за наше гідне майбутнє.

Наприкінці зустрічі ведуча побажала всім миру, злагоди і процвітання та запропонувала всім  написати свої побажання нашій Батьківщині й прикріпити їх на мапу України.

Гостями свята було переглянуто книжкову виставку-ствердження «Україна – територія Гідності і Свободи».


Офіційні сайти
Статистика
зараз на сайті: 19
переглядів: 2
візитів сьогодні: 11042
візитів всього: 515593