Запрошення до участі у конференції з реалізації проекту "Добрі сусіди - одна країна"

17.05.2021
592
оголошення

Шановні представники ОСББ та ініціативних груп міста Рубіжне!

20 травня 2021 р. о 10.00 год. у кабінеті 114 (1 поверх) в залі засідань Рубіжанської міської ради, в режимі ZOOM, відбудеться конференція з реалізації проекту «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки Всеукраїнської благодійної організації «Інститут місцевого розвитку» в рамках проекту USAID «Демократичне врядування в Східній Україні».

Проект «Добрі сусіди – одна країна», направлений на розвиток культури добросусідства та громадської активності через популяризацію інституту ОСББ.

Для досягнення зазначених цілей в рамках цієї діяльності будуть проводитись для представників ОСББ, ОМС, співвласників багатоквартирних будинків та ініціативних груп навчальні заходи, заходи щодо обміну досвідом, комунікаційні, мобілізаційні, адвокаційні, та інші, а також підтримка соціальним, екологічним та іншим ініціативам мешканців багатоквартирного житлового сектору, які покликані підвищити згуртованість населення задля спільного вирішення питань, що є соціально-важливими та підвищують комфортність проживання у місті.

До участі у заході запрошуються зацікавлені представники ОСББ, ініціативних груп, міської ради.

Управління ЖКГ Рубіжанської міської ради.

Детальна інформація за тел.06453 (71169)


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись