З кожним тижнем за державною програмою з енергоефективності видається все більше «теплих» кредитів

04.11.2015
786

Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук оперативні дані моніторингу державної програми зі стимулювання населення, ОСББ та ЖБК до впровадження енергоефективних заходів та додав, що за тиждень, з 26 жовтня по 2 листопада 2015 року, за державною програмою з енергоефективності видано 4975 кредитів на суму 77,6 млн грн. Це рекордна цифра, яку вдалося отримати з моменту дії програми.

«Результати моніторингу свідчать, що програма користується популярністю. У минулому році, коли ми розглядали її прийняття і складали прогнози щодо темпів попиту на продукти енергоефективності серед населення, то, відверто кажучи, не очікували, що вона буде настільки успішною», - зазначив Сергій Савчук та додав, що на сьогодні банками, уповноваженими на реалізацію державної програми з енергоефективності, щодня видається понад 900 «теплих» кредитів на суму близько 16 млн грн.

Крім того, до програми активно долучаються субсидіанти. Лише за цей тиждень цій категорії населення видано 1761 кредит, сумою 22,2 млн грн. Загальна кількість субсидіантів-учасників програми становить понад 5 тисяч, які отримали «теплих» кредитів на суму 58,4 млн грн.

Не меншою популярністю програма з енергоефективності користується і в ОСББ, яким вже видано 105 кредитів на утеплення, загальною сумою 11,20 млн грн.

Від початку дії програми, станом на 2 листопада 2015 року, банками видано 54088 "теплих" кредитів на суму 888,5 млн грн.

З урахуванням ОСББ вже понад 60 тисяч родин скористалися урядовою програмою з утеплення. При цьому сума відшкодувань домогосподарствам з державного бюджету склала майже 75 млн грн, включно за серпень та частина за вересень 2015 року.

Нині в Агентстві опрацьовують додаткові реєстри отримувачів «теплих» кредитів за вересень 2015 року. Відповідна компенсація буде здійснена найближчим часом.

За інформацією прес-служби Держенергоефективності


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись