Відбулася робоча зустріч голів правління ОСББ м.Рубіжне з представниками АТ «Ощадбанк" з питання реалізації Державної програми енергоефективності.

02.07.2015
892

12червня 2015 управлінням житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради організовано робочу зустріч голів правління ОСББ м.Рубіжне, правління ГО «Асоціація ОСББ» з представниками АТ «Ощадбанк" з питання реалізації Державної програми енергоефективності.

В ході даного заходу з привітальним словом до присутніх звернулась Світлана Чернишова, керуючий ТВБВ № 10012/021 філії - Луганського обласного управління

АТ «Ощадбанк». Ознайомила з новими можливостями та перевагами надання банківських послуг, розповіла про участь Ощадбанку у реалізації державної програми енергоефективності, якою передбачено державну підтримку на відшкодування частини суми, залученої населенням, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) та житлово-будівельним кооперативам (ЖБК) на впровадження енергоефективних заходів (комплексне утеплення багатоквартирного будинку, зокрема встановлення котлів і теплопунктів, заміну вікон, утеплення фасадів, дахів, підвалів, тощо).

Завідувач сектором організації роботи з обслуговування корпоративних клієнтів АТ «Ощадбанк» презентував проекти «Ощадбанк: Енергоефективність.Кредитування ОСББ», Ощадний дім: «Енергоефективність ОСББ з Ощадбанком». Розповів про основні аспекти впровадження енергоефективних заходів в житлових будинках.

Про організаційні питання призначення цільового кредиту, основні умови отримання кредиту для населення та ОСББ, відповідно до механізмів виконання програми розповіла присутнім економіст I категорії ТВБВ № 10012/021 філії - Луганського обласного управління АТ «Ощадбанк» Оксана Єрьоміна.

Впродовж робочої зустрічі присутні отримали професійні консультації, надані фахівцями АТ «Ощадбанк» та відповіді на запитання щодо механізмів фінансування заходів, спрямованих на підвищення енергоефективності житлових будинків, в тому числі будинків, в яких створені об’єднань співвласників.

Більш детальнуінформацію можна отримати на офіційному сайті: www.oschadnyban.com.

Окрім вищезазначеного питання, головним спеціалістом управління економіки Рубіжанської міської ради Андрієм Лисенко додатково запропоновано головам правлінь ОСББ увійти до складу координаційної ради, яку буде створено з метою відбору пріоритетних проектів ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

З метою вирішення проблемних питань, пов’язаних з діяльністю ОСББ, головами правлінь ОСББ, правління ГО «Асоціація ОСББ» розглянуто питання щодо укладання угод на технічне обслуговування внурішньобудинкових систем газопостачання. Останнім питанням засідання був огляд Закону України від 14.05.2015 № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку».

Управління

житлово-комунального господарства

Рубіжанської міської ради.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись