У Львові відбудеться ІV Всеукраїнський форум ОСББ

07.10.2013
844

22-23 жовтня у Львові на ІV Форумі ОСББ зберуться експерти та практики об’єднань співвласників багатоквартирних будинків з України, Польщі та Білорусі. На заході шукатимуть шляхи вирішення проблем в галузі ЖКГ та обговорюватимуть перспективи розвитку об’єднань в Україні. Форум вже вчетверте організовуватиме Інститут міста.

За даними Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у 2012 році кількість створених ОСББ перетнула позначку у 15 709 об’єднань (83.5% від річного плану). На кінець 2013 року в міністерстві прогнозують створення близько 20 тис. об’єднань.

Ця цифра є лише невеликою частиною від усієї житлово-комунальної інфраструктури України, яка, здебільшого, обслуговується державними підприємствами, часто неконкурентними та непрозорими у своїй роботі. Створення ОСББ дозволяє мешканцям обирати компанію, яка надаватиме послуги, їх перелік та контролювати власні витрати.

Як показує дослідження громадської мережі «Опора», проведене у 2012 році, 72% мешканців, які вже увійшли до ОСББ, задоволені його роботою. Це є ще одним важливим чинником просування ідеї об’єднання мешканців для спільного контролю за власним подвір’ям та будинком.

«На цьогорічному Форумі ми очікуємо близько 150 учасників. Це і голови успішних українських об’єднань, і гості з Польщі та Білорусі, які поділяться своїм досвідом у діяльності ОСББ у своїх країнах. Окрему секцію Форуму присвятимо співпраці банків із головами ОСББ, адже щоб відремонтувати власний будинок як правило, потрібні значні кошти і тому така співпраця є необхідною», - зазначила Ірина Фогел, керівник проекту Всеукраїнський форум ОСББ.

Використано матеріали з сайту: http://proosbb.info.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись