Співпраця в рамках діяльності Проєкту "Добрі сусіди-одна країна"

09.08.2021
110

Місто Рубіжне: Стосовно співпраці в рамках діяльності

Проекту «Добрі сусіди - одна країна»

30 липня 2021 р. в залі засідань Рубіжанської міської ради відбулась робоча зустріч Регіонального координатора Юлії Самойлової з представниками місцевої влади, ОСББ та представниками громадськості щодо реалізації комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простору твого міста» в рамках діяльності «Добрі сусіди – одна країна» за підтримки Проекту USAID DG East.

З вітальним словом до присутніх звернулась заступниця міського голови міста Рубіжне Тетяна Абрамян. Привітала присутніх з початком реалізації заходів проекту «Добрі сусіди-одна країна». Закликала учасників до плідної співпраці, обрання активного складу Робочої групи, успішного напрацювання пропозицій та їх реалізації.

Координатор Юлія Самойлова, довела до відома для спільного обговорення стосовно повноважень, завдань, формування складу Робочої групи, основні завдання Положення про Робочу групу з креативного перетворення м. Рубіжне.

Проект «Добрі сусіди – одна країна», направлений на розвиток культури добросусідства та громадської активності за участю об’єднувального потенціалу ОСББ.

У рамках грантової діяльності «Добрі сусіди – одна країна», відповідно до підписаного Меморандуму, розпочато роботу щодо реалізації комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простору твого міста».

З метою внесення на розгляд проєктів пропозицій щодо креативного перетворення об’єктів міської інфраструктури та створення електронного каталогу урбаністичних, арт- та дизайн-рішень, опитувальний лист буде розміщено на офіційному веб-сайті Рубіжанської міської ради. Реалізація цих заходів поступово приведе до перетворення громадського простору міста Рубіжне в унікальний урбаністичний артоб’єкт.

Окрім цього, координатор Юлія Самойлова привітала лідерів ОСББ м. Рубіжне, на якій презентувала відео-ролики про успішний досвід діяльності ОСББ міста Рубіжне, зокрема ОСББ «Рідний дім 18А» та «Мій будинок 16/27», водночас обговорили проблемні питання щодо діяльності ОСББ.

З метою вирішення проблемних питань та лобіювання інтересів ОСББ запропоновано обговорити з головами правлінь ОСББ міста про створення «Громадської Спілки ОСББ міста Рубіжне».

Управління ЖКГ Рубіжанської міської ради.

Детальна інформація за тел.06453 (71169).

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись