Семінар для ОСББ та ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків "Цикл життя багатоквартирного будинку"

23.01.2020
1251

Семінар для ОСББ

та ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків

«Цикл життя багатоквартирного будинку».

В місті Рубіжне продовжується реалізація проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES). 20.01.2020р. в міській раді відбувся черговий семінар для ОСББ та ініціативних груп співвласників багатоквартирних будинків, які бажають об'єднатись в об'єднання, задля налагодження ефективного управління, належного утримання своїх будинків, зацікавлені в проведенні енергоефективних заходів за підтримки Фонду енергоефективності України. Семінар «Цикл життя багатоквартирного будинку» провела регіональний координатор проекту HOUSES в Луганській області Світлана Коваль. Учасники заходу мали нагоду дізнатися про послідовність процесів існування багатоквартирних будинків від ідеї створення до припинення, про експлуатацію житлових будівель в Україні з урахуванням норм українського законодавства, про життєвий цикл технічного обладнання будинків, а також, як ефективно управляти своїм будинком, провести ремонтні роботи та утеплити свій дім, влаштувати нову покрівлю, утеплити горищне перекриття, привести до ладу під'їзди та інше. Під час зустрічі розглянуто деякі особливості реалізації Програми Фонду енергоефективності України «Енергодім».

Про практичні аспекти діяльності та особливості взаємовідносин управителя та ОСББ, умови договорів та організацію договірних відносин щодо забезпечення послуг з управління багатоквартирним будинком розповіла фахівець КП «Муніципальний сервіс» Рубіжанської міської ради Тетяна Сорочинська.

Під час зустрічі присутні заходу змістовно поспілкувалися та обмінялися досвідом, отримали практичні Посібники «Створення та початок діяльності ОСББ», «Законодавча основа для ОСББ».

Мета даного проекту – налагодження співпраці з Фондом енергоефективності.

Управління ЖКГ

Рубіжанської міської ради.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись