Проводяться інформаційно-роз’яснювальні збори співвласників багатоквартирних будинків щодо створення ОСББ у місті Рубіжне

11.02.2020
1494

Незважаючи на погодні умови, небайдужі співвласники будинків ініціюють проведення зборів інформаційно-роз’яснювального характеру щодо створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ), щоб навести лад в своїх будинках та змінити життя на краще.

Для проведення інформаційної зустрічі щодо створення та поточної діяльності об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, з питань проведення капітальних ремонтів, зібрались:

- 1 лютого 2020 р. співвласники будинків № 10, 12 по вул. 30 років Перемоги та Володимирська, 39А;

- 8 лютого 2020р. співвласники будинку № 26 по вул. Будівельників м. Рубіжне.

У зустрічі взяли участь заступник міського голови Б. Пономарьов, представники управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради, координатор проекту ЄС/ПРООН «HOUSES», консультант проекту IFC «Енергоефективність в Україні», робітники КП «Муніципальний сервіс», член правління ОСББ «Лісне-48», які розповіли про процедуру створення ОСББ, механізм та переваги.

Координатор проекту ЄС/ПРООН HOUSES в Луганській області Світлана Коваль поінформувала, що метою цього проекту є мобілізація співвласників до підвищення рівня якості життя, розповіла про фінансову діяльність ОСББ, особливості взаємодії ОСББ з постачальниками комунальних послуг.

З питань комплексної термомодернізації, підвищення обізнаності населення з питань енергоефективності та енергозбереження багатоквартирних житлових будинків, етапів реалізації енергоефективного проекту розповів консультант проекту IFC «Енергоефективність в Україні» Олександр Мелконян.

Говорили також про державні програми енергоефективності та місцеві програми підтримки та розвитку житлових будинків, в яких створені об’єднання, навели приклади успішних ОСББ.

Вікторія Калужина поділилась досвідом роботи ОСББ «Лісне-48», «Володимирська–46» щодо практичної діяльності та розвитку об’єднань, про належне утримання, виконані ремонти та досягнення за 3 роки діяльності з моменту створення.

У співвласників будинку виникало багато питань щодо процедури створення об’єднань, щодо прийняття участі у проведенні капітальних ремонтів.

Управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради сподівається на подальше плідне спілкування з зацікавленими співвласниками багатоквартирних будинків міста Рубіжне.

З приводу питань та роз`яснень щодо створення ОСББ можна звернутися до управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради (м. Рубіжне, пл. Володимирська, 2, каб. 252, телефон (06453) 7-11-69) та регіонального офісу проекту ЄС/ПРООН «HOUSES» в Луганській області (м. Сєвєродонецьк, вул. Єгорова, 8, телефон (066) 712 15 47).

Управління ЖКГ Рубіжанської міської ради.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись