Про проблемні питання взаємодії ОСББ та підприємств по обслуговуванню внутрішньобудинкових мереж газопостачання та електропостачання

26.06.2014
869

10 квітня 2014 року під головуванням заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України А.Л. Білоусова відбулось нарада щодо проблемних питань взаємодії ОСББ та підприємств по обслуговуванню внутрішньобудинкових мереж газопостачання та електропостачання.

З метою вирішення порушених питань до участі у нараді залучено фахівців Мінгрегіону, Держгірпромнагляду, НКРЕ, представників Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ.

Андрій Білоусов зазначив, що на сьогодні існує необхідність вирішення важливих питань щодо обслуговування внутрішньобудинкових мереж газопостачання та електропостачання у житлових будинках, де створено ОСББ.

До Мінрегіону надходить значна кількість звернень від членів Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та голів правління ОСББ, пов’язаних з питаннями взаємовідносин ОСББ з:

  • організаціями, які обслуговують внутрішньобудинкові системи газопостачання;
  • з суб’єктами природних монополій, що здійснюють діяльність у сфері електроенергетики.

Учасники наради обговорили можливі шляхи вирішення порушених проблемних питання діяльності ОСББ та у разі необхідності внести зміни до законодавста.

За результатами наради вирішили доручити Департаменту стратегії реформування та розвитку житлово-комунальних послуг (Олійник Н.І.):

  • підготувати лист - роз’яснення до Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки України щодо статусу ОСББ та проблемних питань, які виникають у взаємовідносинах між ОСББ та спеціалізованими підприємствами з газифікації та газопостачання;
  • створити робочу групу за участю представників зацікавлених сторін для вирішення проблемних питань у взаємовідносинах між ОСББ та спеціалізованих підприємств газо-, електропостачання.

За інформацією Прес-служби Мінрегіону


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись