«Комунікаційна кампанія «Від ОСББ до креативного простору твого міста»

26.08.2021
145

20 серпня 2021 року у конференц-залі Рубіжанської міської ради відбулася стратегічна сесія «Комунікаційна кампанія «Від ОСББ до креативного простору твого міста» за грантом «Добрі сусіди-одна країна» в рамках Проекту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» за участю спеціалістки із залучення громадськості Проекту USAID DG East Activity Нініи Подколзіної, регіональної координаторки з питань локальної комунікації у м. Рубіжне Юлії Самойлової, заступниці міського голови Тетяни Абрамян, представників відділів та управлінь міської ради та ОСББ міста Рубіжне.

Спеціалістом з урбаністики Володимиром Скочком були презентовані урбаністичні, арт- та дизайн-рішення з креативного перетворення міст-учасників проекту в рамках провадження Комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простору міста Рубіжне»: основна ідея, креативні заходи та сайт компанії.

Дизайнер Олександр Шевченко презентував урбаністичні, арт- та дизайн-рішення з креативного перетворення деяких громадських місць міста Рубіжне: міський фонтан, розважально-спортивний майданчик.

Учасниками сесії був обговорений робочий план впровадження Комунікаційної кампанії «Від ОСББ до креативного простору міста Рубіжне», та надані пропозиції щодо бачення презентованих рішень.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись