Інформація управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради про проведену роботу щодо сприяння створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та діяльності діючих ОСББ м. Рубіжне у 2015 році

25.03.2016
733

З метою активізації процесу створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків, сприяння поліпшення якості обслуговування житлового фонду міста Рубіжне розроблена і затверджена рішенням міської ради від 30.01.2014 №38/5 «Програма сприяння створенню та функціонуванню об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Рубіжне Луганської області на 2014 -2016 рр.»

Роботу по сприянню створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та їх діяльності проводить управління житлово-комунального господарства Рубіжанської міської ради.

Станом на 01.01.2016 р в місті зареєстровано 31 об'єднання, з них 28 - об'єднань самостійно управляють і обслуговують свої багатоквартирні будинки, загальна площа яких становить 46,3 т.м2, або 4,3 % від загальної площі багатоквартирного житлового фонду міста.

Програмою соціально-економічного та культурного розвитку на 2015 р. передбачалося створення 2-х об'єднань, які і були зареєстровані відповідно до поставлених завдань:

  • ОСББ «21 століття +» по вул. Леніна, 27,
  • ОСББ «Будівельників 22» по вул. Будівельників, 22.

На виконання заходів Програми фахівцями управління ЖКГ надається:

- інформація роз'яснювального характеру серед населення про цілі створення, переваги і недоліки, про діяльність вже існуючих ОСББ;

- надання консультаційно-методичної допомоги під час створення ОСББ («Інформаційна карта процедури створення ОСББ», брошура «ОСББ в питаннях і відповідях», «Інформація по створенню ініціативних груп та її завдання»).

Проводиться підготовка з оформлення необхідної документації:

- на проведення установчих зборів;

- на проведення державної реєстрації, а саме (Протоколи, розробка Статуту на основі Типового, листи-звернення до фондів та інші організації міста).

За звітний період проведено зустрічі з мешканцями будинків, надана роз'яснювальна робота ініціативним групам щодо створення ОСББ в житлових будинках по:

- вул. Студентська, буд. № 33 А

- вул. Леніна буд. № 27,

- вул. Леніна, буд. 27 «В»

- вул. Леніна буд. № 39 Б, буд. № 39 В,

- вул. Б.Хмельницького, буд. №79 «Г»,

- вул. Будівельників, буд. № 18 «А»,

- вул. Будівельників, буд. № 22,

- вул. Смирнова, буд. № 21, буд. № 23, вул. Фрунзе, буд. № 8,

- вул. Визволителів, 61,

- містечко ІТР буд. № 1, буд.4, д. № 6.

Згідно плану-графіку за 2015 рік зі співвласниками квартир і нежитлових приміщень житлових будинків проведено 10 загальних і 7 установчих зборів.

За результатами проведених установчих зборів прийнято рішення про створення ОСББ в житлових будинках, розташованих за адресою:

- вул. Леніна, буд.27 - «ОСББ-21 століття +»,

- вул. Будівельників, буд.22 - ОСББ «Будівельників-22»,

-вул.Смирнова, буд.21, вул.Смирнова, буд. 23, вул.Фрунзе, буд.8 - ОСББ - «Маленька провінція»,

- вул. Б. Хмельницького, буд. 79 «Г» - ОСББ «Ластівка-79».

У проведенні зборів приймають участь представники місцевої влади, депутати, безпосередньо начальник Управління житлово-комунального господарства, фахівець УЖКГ з питань створення ОСББ, голова «Асоціації ОСББ» м. Рубіжне, голови створених ОСББ.

З метою успішного і ефективного управління створених об'єднань міста в 2015 році, спільно з керівниками підприємств міста, проведені заходи, а саме:

- засідання за участю керівника КСТП "Рубіжнетеплокомуненерго" Сілакова О. П. з питань підготовки до осінньо-зимового опалювального сезону 2015-2016 рр. (22.09.2015);

- засідання голів ОСББ з питання проведення заходів з благоустрою, озеленення прибудинкових територій ОСББ міста (07.05.2015);

- засідання спільно з представниками управління по експлуатації газового господарства з питань технічного обслуговування внутрішніх систем газопостачання житлових будинків (протокол від 23.02.2015);

- робоча зустріч голів ОСББ з представниками АТ «Ощадбанк» з питання реалізації Державної програми енергоефективності (12.06.2015);

- засідання з розгляду Договору на технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання (складено протокол-розбіжностей) 12.06.2015;

- зустріч з представниками ОСББ з питання оформлення документації за проектами Програми розвитку ООН (22.09.2015);

- проведення засідання за результатами діяльності ОСББ за 2014 та формування переліку житлових будинків ОСББ на виконання першого капітального ремонту в 2015 році (23.02.2015).

На виконання Програми з місцевого бюджету міста Рубіжне в 2015 році було виділено та освоєно 139,1 тис. грн. За звітний період виконані роботи, в тому числі:

- капітальний ремонт покрівлі житлового будинку ОСББ по вул. Руденко, 18 - 133,3 тис.грн.;

- роботи по заміні систем водопостачання та водовідведення житлового будинку № 18 по вул. Руденко - 5,8 тис. грн.

Міські ОСББ у 2015 році приймали участь в проектах міжнародних організацій. Об'єднаннями співвласників підписані договори на реалізацію 12 проектів ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Договори підписані на реалізацію проектів, спрямованих на виконання заходів з енергозбереження та енергоефективності. Сума внесків співфінансування місцевого бюджету склала 364,2 тис.грн.

З метою інформаційної допомоги та ефективного використання досвіду успішної діяльності ОСББ, в газеті «Рубіжанські новини», на офіційному веб-сайті Рубіжанської міської ради в розділі «ОСББ» розміщується інформація щодо створення та функціонування ОСББ.

Питання збільшення кількості створених ОСББ в м Рубіжне знаходиться на постійному контролі управління житлово-комунального господарства.

На даний час в декілька житлових будинках міста працюють створені ініціативні групи. Проводяться збори з мешканцями будинків з загальних питань створення та проведення установчих зборів, з внесеними змінами до ЗУ «Про ОСББ».

Надалі планується продовжувати роботу з населенням щодо сприяння створення об'єднань співвласників.

Відповідальний за надання консультаційної та методичної допомоги - фахівець відділу економічного аналізу та планування УЖКГ Клименко Г. І. (тел. 7-11-69).

Управління житлово-комунального господарства

Рубіжанської міської ради


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись