ДО УВАГИ ГОЛІВ ОСББ МІСТА! Нарада з проблемних питань щодо взаємовідносин ОСББ з органами державної податкової служби

05.02.2014
838

На виконання доручення Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Г.П.Темника Департаментом стратегії реформування та розвитку житлово-комунального господарства 23.01.2014 організовано та проведено нараду з проблемних питань, щодо подання декларації до органів державної податкової служби представниками об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (далі – ОСББ), житлово-будівельних кооперативів (далі - ЖБК).

Нарада відбулася під головуванням Білоусова А.Л. заступника Міністра – керівника апарату за участю Манасарьян О.В. заступника начальника управління координації робіт із впровадження адміністративних послуг Департаменту обслуговування платників податків та Кирчуна А.М. заступника директора Департаменту інфотехнологій Міндоходів України, членів Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ та фахівців Мінрегіону.

На нараді розглянуто питання взаємовідносин ОСББ з органами державної податкової служби.

Білоусов А. Л. поінформував учасників про те, що на адресу Мінрегіону надходять звернення членів Національної Ради з питань створення та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та голів правління ОСББ з проблемою, яка виникає під час подання податкової декларації до державних податкових інспекцій.

Незважаючи на безкоштовність цих послуг керівники ОСББ та ЖБК хочуть скористатись способом подання до податкових інспекцій декларації у письмовому вигляді.

Фахівці Міністерства доходів і зборів України висловили розуміння і готовність надати роз’яснення.

За результатами наради прийнято рішення Міністерству доходів і зборів України направити лист-роз’яснення своїм територіальним підрозділам щодо дотримання вимог способу приймання податкових декларацій від ОСББ, ЖБК відповідно до податкового кодексу України.

За інформацією Прес-служби Мінрегіону

http://minregion.gov.ua


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись