06.11.2014 року проведено засідання Національної ради

12.11.2014
765

Засідання Національної ради

з питань створення та забезпечення функціонування

об'єднань співвласників багатоквартирних будинків

06.11.2014 в рамках Міжнародного конгресу "Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства" відбулося засідання Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

З привітальним словом до присутніх звернувся В.Є. Кістіон, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Про організаційні питання діяльності Національної ради, енергоефективність та енергозбереження розповів присутнім директор Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики С.І.Кушнір.

Директор проекту "Створення енергетичних агенств в Україні" GIZ Роберт Кюнне презентував проект "Створення енергетичних агенств в Україні".

З новими можливостями в управлінні багатоквартирних будинків ознайомив Є.М.Радченко, директор ДП "Центр розвитку державно-приватного партнерства" Мінрегіону України.

Директор КП "Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва" А.М.Козленко розповів про основні аспекти впровадження енергоефективних заходів в будівлях".

З досвідом залучення кредитних коштів з термодернізації житла на регіональному рівні поділилася голова правління Асоціації ОСББ "Лучани" Ю.В.Сабатюк.

Про своє бачення реформування в житловому секторі розповів голова асоціації ОСББ "Сихівчани" В.М.Коцюк.

З проектом постанови про відшкодування за кредитами ОСББ та ЖБК для впровадження енергоефективних заходів ознайомив перший заступник Голови Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України О.Ю.Корчміт.

Використано матеріали з сайту: http://proosbb.info.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись