Здійснення заходів Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин

09.12.2019
367

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури за минулий період поточного року вживалися системні заходи, з метою вирішення проблемних питань захисту інтересів держави у сфері земельних відносин, зокрема раціонального, ефективного використання та охорони земель, які перебувають у власності територіальної громади м. Рубіжне Луганської області.

За результатами вивчення стану законності у вказаній сфері встановлено, що товариство з обмеженою відповідальністю в супереч вимогам чинного земельного законодавства, здійснювало використання земельної ділянки комунальної власності площею 1,4171 га без оформлення належним чином права користування та його державної реєстрації, не сплачуючи орендну плату, що призвело до порушення економічних інтересів держави.

У зв’язку з чим, Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою на підставі вимог ч. 3 ст. 23 Закону України «Про прокуратуру» спрямовано до Господарського суду Луганської області позовну заяву про повернення безпідставно збережених коштів у вигляді несплаченої орендної плати за користування земельною ділянкою на суму майже 31 тисяча гривень. Господарським судом Луганської області прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження по справі. Судовий розгляд триває.

Рубіжанським відділом Сєвєродонецької місцевої прокуратури продовжують вживатись заходи, спрямовані на відновлення порушених інтересів держави.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись