Запрошуємо молодь міста Рубіжне взяти участь у "Школі соціальних ініціатив"

24.09.2020
350

Благодійна організація «Львівська освітня фундація» 1 вересня 2020 року стартувала проєкт «Школа соціальних ініціатив» у 5-ти містах Донецької та Луганської областей. Одним із міст-партнерів є місто Рубіжне.

Проєкт реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Мета проєкту - підтримати молодь у їх бажанні долучитися до розвитку соціальних ініціатив.

Школа соціальних ініціатив передбачає 3 навчальні модулі, як проходитимуть у містах Слов'янськ, Краматорськ та Львів. Під час навчання команди міст зможуть напрацювати ідею соціальної ініціативи для свого міста і отримати міні-грант на її втілення. Між модулями учасники Школи матимуть завдання поширювати інформацію у своїх містах про важливість соціальних послуг, про розвиток соціальної сфери, досліджуватимуть обізнаність місцевих мешканців про соціальні послуги та потребу у їх створенні та розвитку.

Від міста участь у «Школі соціальних ініціатив» зможуть взяти 5 учасників, які обиратимуться на конкурсній основі. Участь в проєкті є безкоштовною.

До участі запрошуємо студентів соціальних спеціальностей, учасників неприбуткових організацій, молодих працівників соціальної сфери міста віком 18-35 років.

Якщо у Вас з'явилися додаткові питання, звертайтеся за телефоном: - 0953655537 Рубіжанський міський центр соціальних служб.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись