Запрошення до участі у Тендері

11.06.2019
639

1. Міжнародний благодійний фонд «Українська фундація громадського здоров’я», за фінансової підтримки Фонду Народонаселення ООН в Україні, надав грант для фінансування проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні», що впроваджується громадською організацією «Центр соціально-психологічної підтримки громади», і має намір використати частину цих коштів для здійснення належних платежів у межах Договору, для укладання якого було надруковано це оголошення.

2. Громадська організація «Центр соціально-психологічної підтримки громади» цією об’явою запрошує підрядників з доброю репутацією надати запечатані Тендерні пропозиції для виконання робіт по поточному ремонту частини приміщень першого поверху будівлі у місті Рубіжному Луганської області. Підрядники повинні мати досвід будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

3. Ви можете безкоштовно отримати Тендерну Документацію за такою адресою: м.Сєвєродонецьк, проспект Центральний, буд.22 кім.№1, 2 поверх (у робочі дні з 9.00 до 17.00) Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шестидесяти) днів з дати розкриття Тендерних пропозицій і повинні бути доставлені за вищевказаною адресою не пізніше ніж 17.00 год 14 червня 2019 року, після чого вони будуть розкриті. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: м.Сєвєродонецьк Центральний, буд.22 кім.№1, 2 поверх та за телефонами (050)475-83-15 або (095)496-04-50.

4. Тендерні пропозиції, які будуть надані пізніше вказаного терміну, не приймаються і будуть повернуті учасникам тендеру нерозкриті.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись