Заходи в межах акції «16 днів проти насильства»

09.12.2019
464
За ініціативою регіонального координатора Фонду ООН у галузі народонаселення Ганни Висоцької 06 грудня 2019 року в приміщенні виконавчого комітету Рубіжанської міської ради відбулася зустріч з жінками вразливих груп з питань соціального захисту та щодо збереження репродуктивного здоров’я. З привітальним словом до учасників зустрічі звернулися заступник голови Луганської облдержадміністрації К. М. Безгинська та секретар міської ради А. А. Бусєнков.
Завідувач сектору сімейної політики Департаменту соціального захисту населення ЛОДА Я.Ю.Силкіна провела цікаву презентацію щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі по відношенню до жінок вразливих категорій, окремо визначивши місто Рубіжне, як перше місто на Луганщині, в якому буде діяти притулок для жінок, постраждалих від домашнього насильства, та перше місто в Україні, яке долучилося до Глобальної ініціативи «Безпечні міста і безпечні громадські простори», і в якому буде впроваджено програму «Безпечне місто Рубіжне».
Лікарі жіночої консультації КНП «Рубіжанська міська центральна лікарня» розповіли жінкам про діяльність кабінету для жінок, постраждалих від насильства, та відповіли на питання щодо збереження репродуктивного здоров’я.
Жваве обговорення викликала інформація, доведена директором Луганського обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Н. В. Чибрисовою, щодо можливості отримання вищої освіти за допомогою Фонду, передплати спеціалізованих видань та інших послуг. Начальник управління ВД Фонду соціального страхування України в Луганській області Н. А. Машко ознайомила присутніх з можливостями отримання послуг в зазначеному Фонді.
Наприкінці зустрічі учасниці заходу обмінялися враженнями та висловили слова подяки організаторам заходу в особі Ганни Висоцької.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись