Забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури»

21.02.2020
121

Сєвєродонецькою місцевою прокуратурою протягом 2019 року вжито заходи щодо забезпечення прав громадян на звернення до органів прокуратури відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Так, протягом 2019 року до Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури надійшло 311 звернень громадян, з них 146 звернення направлено за належністю до інших відомств; до іншої прокуратури передано 1 звернення; вирішено – 121; виключено з обліку у зв’язку із внесенням в ЄРДР – 40; задоволено – 1 звернення.

На особистому прийомі працівниками Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури прийнято 223 громадянина.

Одночасно повідомляю, що керівництвом Сєвєродонецької місцевої прокуратури ведеться особистий прийом громадян у приміщенні Рубіжанського відділу місцевої прокуратури за наступним графіком:

Начальник Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Щукін О.О. щосереди з 09 год. до 13 год.

Заступник Начальника Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури Коваленко І.В. щопонеділка з 09 год. до 13 год.

В інші робочі дні прийом громадян здійснюється оперативними працівниками Рубіжанського відділу Сєвєродонецької місцевої прокуратури.

Також звернення приймаються на електронну адресу відділу «prok.rubizhne@gmail.com» та телефон «гарячої лінії» (064-53) 7-62-61.

В. Деркачова, прокурор Рубіжанського відділу

Сєвєродонецької місцевої прокуратури

Луганської області


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись