Відбулося засідання Координаційної ради з питань підтримки сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству, забезпечення ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми

16.07.2020
418

15.07.2020 під головуванням заступника міського голови Любові Сидоренкової відбулося засідання Координаційної ради з питань підтримки сім’ї, запобігання та протидії домашньому насильству, забезпечення ґендерної рівності та протидії торгівлі людьми (далі – Координаційна рада).

Начальниця УПСЗН Наталія Ковтун, заступник начальника Рубіжанського відділу поліції Антон Потурайко, в. о. начальника Управління охорони здоров’я Світлана Ядрихінська, завідувачка жіночої консультації Наталія Нечепорчук, методистка Управління освіти Людмила Левицька та директорка ЦСССДМ Діана Колодочка прозвітували про виконання у 2019 році Національного плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека» на місцевому рівні. Про участь громадських об’єднань доповіла Куценко Світлана.

Голова правління Запорізького благодійного фонду «Єдність» за майбутнє» Т. М. Огородова, яка була присутня на засіданні, зазначила важливість локалізації Національного плану дій на місцевому рівні та висловила подяку за співпрацю.

Розпорядженням міського голови від 23.12.2019 №195 затверджено План заходів Рубіжанської міської ради щодо реалізації Національного плану на 2020-2022 роки. Це дуже важливий крок в практичній співпраці державної, місцевої влади та громадськості щодо виконання міжнародних зобов’язань, таких як Резолюція Ради Безпеки ООН 1325. Члени Координаційної ради надали інформацію щодо виконання Плану у 1 півріччі 2020 року на території міста та запропонували внести ряд змін до зазначеного Плану в зв’язку з карантинними заходами.

За допомогою засобів електронного зв’язку до участі в засіданні приєдналися представники ООН Жінки Ольга Лішик та Ганна Лемешко, які приймали активну участь в розробці програми «Рубіжне-безпечне місто», та координаторка проекту у Запорізькій області Оксана Дроздовська.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись