Відбулося засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради

20.11.2020
275

19.11.2020 відбулося чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Рубіжанської міської ради під головуванням заступника голови адміністративної комісії І. Якуніна. На засіданні було розглянуто 3 адміністративних справи у відношенні мешканців міста.

Зокрема, 05 жовтня 2020 року о 0700 громадянин К. знаходячись у громадському місті за адресом – м. Рубіжне, у дворі будинку № 29, розташованого по вулиці Смірнова, вигулював свою собаку невідомої породи без повідка та намордника, що могло призвести до небезпечних наслідків. Громадянин К. порушив правила тримання собак і котів. Частиною 1 статті 154 «Порушення правил тримання собак і котів» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачається адміністративне стягнення у вигляді попередження або штрафу у розмірі від 17 грн. до 51 грн. За вчинене адміністративне правопорушення на громадянина К. накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 17 грн.

18 жовтня 2020 року приблизно о 1930 громадянин К. знаходячись у громадському місті за адресом – м. Рубіжне, вулиця Будівельників, 39 на території Державного медичного університету, вигулював свою собаку породи «Лабрадор» без повідка та намордника, що могло призвести до небезпечних наслідків. Громадянин К. порушив правила тримання собак і котів. Частиною 1 статті 154 «Порушення правил тримання собак і котів» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачається адміністративне стягнення у вигляді попередження або штрафу у розмірі від 17 грн. до 51 грн. За вчинене адміністративне правопорушення на громадянина К. накладено адміністративне стягнення у вигляді попередження.

09 жовтня 2020 року об 1140 було встановлено, що за адресом м. Рубіжне, вулиця Богдана Хмельницького продавець продовольчих товарів Р. перебувала на робочому місці в магазині у нетверезому стані, чим порушила діюче законодавство. Частиною 1 статті 179 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві» Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачається адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі від 51 грн. до 85 грн. За вчинене адміністративне правопорушення на громадянку Р. накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 85 грн.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись