В Центрі соціальних служб підведено підсумки роботи

05.08.2020
221

В центрі соціальних служб підведено підсумки роботи за 7 місяців 2020 року.

Нагадаємо, що головна мета діяльності центру – надання соціальних послуг сім’ям, які належать до вразливих груп населення та перебувають у складних життєвих обставинах. Основні категорії населення, які були клієнтами центру протягом зазначеного терміну: одинокі матері - 50 осіб; одинокі батьки - 3 особи; діти - сироти ти діти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа – 82; люди з особливими потребами -120; члени сімей учасників АТО та внутрішньо переміщених сімей – 302; особи, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі- 44 сім`ї/324 особи; молоді люди, які перебувають у конфліктів з законом – 72; сім’ї, де є проблеми нарко/алко залежностей – 52; батьки з низьким виховним потенціалом - 148 сімей.

Виявлення та облік сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, здійснюється постійно. На сьогодні на обліку перебуває 1461 сім’я СЖО. З метою визначення їхніх проблем обов’язково проводиться оцінка потреб. За результатами оцінки потреб плануються форми роботи та види соціальних послуг, необхідність у залученні інших спеціалістів тощо. У 2020 році складено 493 акти оцінок потреб сімей.

В центрі надаються послуги з: соціального супроводу, консультування, соціальної профілактики, соціальної адаптації, кризового та екстреного втручання, представництва інтересів, посередництва (медіації), соціального патронажу молодих осіб, які мають проблеми с законом та інші. З початку року соціальними послугами було охоплено 562 сім’ї, 948 осіб старше 18 років, 824 дитини. Послугу соціального супроводу отримала 121 сім’я. Загальна кількість індивідуальних послуг, що надано протягом січня – липня, складає понад десяти тисяч. Середньомісячна – 1524 послуги.

З метою подолання складних життєвих обставин та мінімізації негативних наслідків таких обставин працівники центру також здійснюють групові заходи. Зокрема, в 2020 році проведено 67 заходів, якими охоплено 2400 осіб. Це просвітницькі акції на вулицях міста, виступи в закладах освіти, робота тренінгових груп та груп взаємопідтримки. Під час заходів розповсюджено 3680 примірників соціальної реклами профілактичного, просвітницького, інформаційного характеру.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись