УПСЗН інформує. Виплата пільг та житлових субсидій у грошовій формі

07.11.2019
393

З жовтня 2019 року Кабінетом Міністрів України змінений порядок виплати пільг та житлових субсидій.

Більшість громадян міста пільгу на оплату житлово-комунальних послуг в опалювальному періоді 2019-2020 рр. отримають у грошовій безготівковій формі. АТ «Ощадбанк» буде розраховуватись з житлово-комунальними підприємствами на підставі інформації УПСЗН про розмір нарахованої суми пільг та розмірі плати за послуги, розрахованої надавачами послуг. За отриманням інформації з питання розміру нарахованої пільги, громадяни звертаються до УПСЗН, з питання нарахованих сум за послуги та розміру заборгованості (переплати) – до виконавців комунальних послуг, з питання перерахування коштів житлово-комунальним підприємствам – до АТ «Ощадбанк». Громадяни, які отримають пільгу у грошовій готівковій формі зобов’язані щомісяця самостійно в повному обсязі сплачувати за використані житлово-комунальні послуги.

Житлову субсидію у грошовій готівковій формі громадяни отримають на відкриті рахунки в банках або через відділення АТ «Укрпошта». Суми призначеної субсидії тепер виплачуються через УПСЗН при надходженні фінансування, і тому дати отримання пенсії і субсидії можуть бути різними. Розрахунок житлових субсидій на опалювальний період 2019-2020 рр. триває. На жовтень поточного року субсидія призначена сім’ям, по яким УПСЗН отримана повна інформація для її розрахунку.

Станом на 06.11.2019 управлінням праці та соціального захисту населення передані до уповноважених банків та АТ «Укрпошта» всі необхідні документи для виплати пільг та житлових субсидій мешканцям міста.


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись