Участь громадян відділення денного перебування КУ «Територіальний центр» у відкритому міському конкурсі «Таланти твої, Рубіжне – 2019!»

11.09.2019
236

У громадян КУ «Територіальний центр» та ветеранів клубу «Зустріч» відділення денного перебування стало традицією третій рік поспіль приймати активну участь у щорічному відкритому міському фестивалі - конкурсі «Таланти твої, Рубіжне – 2019!»

Метою конкурсу є встановлення творчих контактів, сприяння розширенню художнього творчого світогляду учасників і розвитку їхньої духовності, пошук і підтримка обдарованих і талановитих виконавців міста з метою подальшого розвитку.

Теплими, дружніми оплесками глядачі зустрічали учасників ансамблів «Івушки» і «Джерельце». В оригінальному жанрі підкорила глядачів Бахмет Л.І. виконанням народних гуморесок. Не зважаючи на творче хвилювання, радувала сольним виступом Чайка Н.І.

Звичайно не обійшлось без виставки народних умільців. Учасники фестиваль – конкурсу не тільки вміють майстерно шити, але і творять чудеса своїми руками. Надзвичайні подушки Гречихіной А.П. та жіночі прикраси Малкової Г.О. Учасники були дуже задоволені, отримали купу вражень від участі у міському заході та одержали дипломи.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись