У Рубіжному продовжує діяти мобільна бригада соціально-психологічної допомоги

14.05.2019
372

Рубіжанська мобільна бригада соціально-психологічної допомоги (МБ), яка працює на базі міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, має завдання негайно реагувати на випадки домашнього насильства та насильства за ознакою статі. Проте, на практиці діяльність МБ набагато ширша. Її спеціалісти проводять роботу з попередження сімейних конфліктів; з профілактики жорстокості та агресивної поведінки серед підлітків.

Зокрема, за останній місяць психологами та фахівцями із соціальної роботи здійснено 14 виїздів у 86 сімей, де мають місце різного роду негаразди: порушення закону, безвідповідальне ставлення батьків до виховання і розвитку дітей, зловживання дорослими алкогольними напоями, соціально небезпечні хвороби тощо. Під час виїздів проведено 78 індивідуальних консультацій, 18 родинам надано допомогу в оформленні документів та відновленні державної допомоги, 16 сімей отримали гуманітарну допомогу у вигляді товарів побутової хімії та засобів гігієни. З питань профілактики насильства зроблено 4 виступи на батьківських зборах та в студентських аудиторіях; розповсюджено 750 примірників соціальної реклами. До заходів, що проводить МБ, залучаються майбутні соціальні працівники - студенти Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму.

Нагадаємо, що мобільна бригада соціально-психологічної допомоги працює в рамках проекту «Комплексний підхід до вирішення проблеми гендерного зумовленого насильства у східних регіонах України» та фінансується дитячим фондом ООН - ЮНІСЕФ.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись