Соціальні об'єкти НВП «Зоря» готуються до зими

06.11.2019
876

Соціальні об'єкти, створені за підтримки НВП «Зоря» і благодійного фонду «Кришталеве джерело», готуються зустріти сезон несприятливих погодних умов. Технічні фахівці підприємства та «Зоря-Сервіс-Плюс» проводять роботи та заходи щодо збереження інфраструктури бази відпочинку – рекреаційної зони на березі озера Пісочне, парку мікрорайону «Південний» і дитячої здравниці в Кремінських лісах.

Комплекс робіт з підготовки території та соціальних об'єктів до проходження осінньо-зимового періоду почався ще в кінці літа.

Так, на базі відпочинку демонтовані і відправлені на консервацію в закрите приміщення дерев'яні доріжки, літній душ, фонтанчики питної води, огороджувальні буї; законсервовані санітарні модулі; підготовлені до сніжної і морозної зими спортивні майданчики, здійснена продування системи подачі питної води.

Коли встановиться холодний температурний режим, будуть дбайливо укриті від дощів і морозу альтанки, столи і лавки. А для любителів зимового відпочинку біля багаття залишаться мангали, якими можна буде скористатися в будь-який час.

Хоч робота парку відпочинку мікрорайону Південний і не припиняється з настанням холодів, основні об'єкти інфраструктури також необхідно вберегти від дощу, снігу та морозу. Працівники «Зоря-Сервіс-Плюс» вже накрили захисними матеріалами атракціони і гойдалки, спустили воду у водоймі і відправили 75 коропів на зимівлю в теплий ставок. Крім того, своєчасно проводиться догляд і за декоративними насадженнями.

Для того, щоб так само яскраво і барвисто зустріти наступний сезон і прийняти дітей влітку 2020 року в комфортних умовах, готується до зими і позаміський заклад оздоровлення та відпочинку «Зоря». Силами працівників підприємства проведені заходи з його консервації.

Перевірено обладнання їдальні, підготовлені котельня і газове господарство, демонтовано зовнішнє обладнання табору. З корпусів і побутових приміщень вивезені на склад речі, які можуть зіпсуватися під впливом перепаду температур, дбайливо укриті декоративні рослини.

Подібний комплекс робіт фахівці підприємства проводять щороку, і це захищає обладнання та інфраструктуру соціальних об'єктів від впливу природних факторів. А значить, улюблені місця відпочинку в повній готовності зустрінуть гостей в теплий сезон.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись