Рубіжанське об’єднане управління пенсійного фонду України Луганської області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад Рубіжанського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Луганської області

14.11.2019
697
оголошення

Рубіжанським об’єднаним управлінням Пенсійного фонду України Луганської області оприлюднено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:

- начальника Рубіжанського відділу обслуговування громадян (категорія «Б»);

- головного спеціаліста Кремінського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій (категорія «В»);

- провідного спеціаліста Рубіжанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій (категорія «В»).

Конкурс проводиться поетапно.

Більш детальні умови проведення конкурсу розміщено на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС .

Дата, час і місце проведення конкурсу (тестування): 29.11.2019, початок о 09.00 годині, Луганська область, м. Рубіжне, вул. Студентська 35А, каб. № 202.

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Крохмальова Світлана Леонідівна, тел. 0663558340, rubizh14m.lg@pfu.gov.ua.

Відповідно до статті 25 Закону «Про державну службу» України від 10.12.2015 №889-VIII та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 №246, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі надає таку необхідну інформацію:

1) заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби за формою згідно з Додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 (зі змінами);

2) резюме за формою згідно з Додатком 2-1 до зазначеного Порядку (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 25.09.2019 № 844), в якому обов’язково зазначається:

- прізвище, ім’я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня вільного володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах згідно з вимогами, передбаченими статтею 20 Закону України «Про державну службу», та іншими умовами конкурсу;

3) заяву, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

Особа з інвалідністю, яка бажає взяти участь у конкурсі та за наявності підстав потребує розумного пристосування, подає заяву щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з Додатком 3 до Порядку.

Строк подання інформації –до 17-00 години 25.11.2019.

Перелік тестових питань розміщено на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань державної служби України».


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись