Привітання секретаря Рубіжанської міської ради Луганської області Анатолія Бусєнкова з Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва

08.11.2019
135

Шановні працівники культури

та аматори народного мистецтва

міста Рубіжного!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва !

Ваша натхненна праця зберігає і постійно збагачує українську культуру, а творчість аматорів засвідчує вірність в збереженні народних традицій, любові до животворних джерел народного мистецтва.

Щиро вдячний працівникам МКУ «Палац культури», КЗ «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв», Рубіжанської бібліотечної системи, КЗ «Міський музей», учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні досягнення. Творчі здобутки наших майстрів та аматорів народного мистецтва відомі далеко за межами міста Рубіжного.

Спасибі вам за служіння своїй професії, ваш талант, дбайливе ставлення до традицій нашого міста.

Щиро бажаю людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю, творчих здобутків, миру, любові і злагоди, втілення найяскравіших творчих ідей, натхнення у такій необхідній справі на благо духовного збагачення нашої держави.

Анатолій Бусєнков,

секретар Рубіжанської міської ради Луганської області

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись