Привітання секретаря Рубіжанської міської ради Анатолія Бусєнкова працівникам соціальної сфери міста

30.10.2020
286

У першу неділю листопада згідно Указу Президента, відзначається День працівника соціальної сфери України. В місті Рубіжне це свято спеціалістів управління праці та соціального захисту населення, управління пенсійного фонду, відділення фонду соціального страхування, територіального центру соціального обслуговування, центру зайнятості, міського центру соціальних служб, центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю.

Від щирого серця вітаю фахівців цих служб з професійним святом!

На ваші плечі покладена дуже відповідальна робота - соціальна підтримка рубіжан, допомога тим, хто найбільше того потребує: літнім, соціально незахищеним, із обмеженими можливостями людям чи тим, хто волею долі опинився у складних життєвих обставинах. Робота працівників соціальної сфери вимагає не просто сумлінного виконання службових обов’язків, а насамперед людяності, розуміння, милосердя.

Отож, у день професійного свята прийміть найщиріші слова вдячності за щоденну, наполегливу та самовіддану роботу, за те душевне тепло, яке ви віддаєте людям. Миру та злагоди, впевненості у своїх силах, наполегливості та невичерпної енергії, сімейного затишку та благополуччя вам та вашим родинам.

Секретар Рубіжанської міської ради Анатолій Бусєнков


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись