Програми з розбудови волонтерських спільнот в громадах Донеччини і Луганщини

14.01.2021
138

Волонтерство, як феномен, на сході нашої країни важко виміряти. Але ми повсякчас помічаємо, що багато людей, об’єднаних спільними цінностями, готові віддавати свій час і сили на допомогу іншим. Та прийшов час не лише волонтерити, а й гуртувати навколо себе. Єднати тих, хто має внутрішню потребу допомагати з тими, хто цього потребує.

З жовтня 2020 року команда ГО «Платформа ініціатив ТЕПЛИЦЯ» розпочала Проєкт «Школа менеджменту волонтерських програм #простіше_простого. Проєкт про те, як самостійно створити спільноту в своїй громаді, про потребу і цінність не лише допомагати комусь, а й як не згоріти самому!

За цей час відбувся онлайн Форум кращих волонтерських практик України, де учасник/ки/ці з Донеччини і Луганщини надихалися досвідом спікер/ів/ок у різних сферах і тематиках. Говорили про те, що організовуючи івент, наприклад Dream ГогольFest чи Фронтера, потрібні волонтери. Допомагати тим, хто в скруті, змінюючи свої міста і місця навколо, відчувати себе потрібним - також прояв безкорисливості. Подорожувати Україною, завдяки Всеукраїнському руху "Твоя Країна", також можна за допомогою волонтерства. У підсумках відбувся онлайн-воркшоп «Картування громади»

Ми послідовні у всьому. І вже, не відкладаючи у далеку шухляду, натхненним учасни/кам/цям було запропоновано створити команди з 2-х осіб і подаватись на подальше теоретично-практичне навчання у тренерок з європейським досвідом. Протягом чотирьох продуктивних днів 30 учасни/ків/ць з Донеччини і Луганщини говорили про:


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись