Про рівні забруднювальних речовин в атмосферному повітрі міст Сєвєродонецька, Лисичанська та Рубіжне, за результатами моніторингових спостережень від 30.07.2020.

31.07.2020
388

ДУ «Луганський обласний лабораторний центр МОЗ України» здійснює моніторингові спостереження за станом атмосферного повітря в містах Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному в 3-х фіксованих точках (стаціонарних постах у м. Сєвєродонецьку на 52 кварталі, м. Лисичанську на пр. Перемоги, 157 і м. Рубіжному на вул. Померанчука, 36) на відповідність санітарно-епідеміологічним нормативам, встановленим Гігієнічним регламентом «Гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», затвердженим наказом МОЗ України 14 січня 2020 р. №52 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 10 лютого 2020 р. за №156/34439).

Середньодобові концентрації досліджених забруднювальних речовин в атмосферному повітрі надані в таблиці.

Висновок: за результатами спостережень перевищення гранично допустимих концентрацій (ГДК) досліджуваних забруднювальних речовин в атмосферному повітря міст Рубіжне та Лисичанськ не виявлено.

У м. Сєвєродонецьку в атмосферному повітрі встановлено перевищення середньодобової гранично допустимої концентрації сірчистого ангідриду в 1,5 раз.

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись