Прес-центр ЛОДА: Сергій Гайдай: в області карантинні обмеження не посилюватимуть, втім ретельніше перевірятимуть ринки та заклади харчування

03.07.2020
461

Це одне з рішень регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, засідання якої відбулося 2 липня.

«На превеликий жаль, люди стали неуважно дотримуватися карантинних рекомендацій. Майже всі носії хвороби, виявлені в області, приїхали з рф чи з тимчасово окупованих територій, інші – контактні особи. Тобто, вірус продовжує поширення. Тож, ринки та заклади харчування перевірятимуть ретельніше. Звертати увагу при перевірках необхідно не тільки на порушників, а й на відповідальних – керівників закладів харчування, ринків, водіїв маршруток та інших», – наголосив очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Також зазначено, що постановою Кабінету Міністрів України від 25 червня 2020 року № 522 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392» передбачено, що обсервація, самоізоляція особи у зв’язку з перетином державного кордону або пунктів в’їзду на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя та виїзду з них припиняється у разі одержання негативного результату тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції, який проведено після перетину державного кордону або зазначених пунктів.
Однак приватні дослідження робляться лише на платній основі.

В іншому випадку необхідно встановити мобільний додаток «Дій вдома».


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись