Працівників КУ «Територіальний центр» привітали з Днем працівника соціальної сфери.

05.11.2019
757

1 листопада в актовій залі КУ «Територіальний центр» відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівника соціальної сфери. День працівника соціальної сфери – це свято людей, які першими приймають на себе хвилі людських проблем і в міру своїх можливостей допомагають вирішувати ці проблеми. Саме соціальні працівники на практиці реалізують державну політику підтримки найменш захищених людей, знаходяться в постійному контакті з ветеранами, людьми похилого віку та особами з інвалідністю.

З привітаннями до присутніх звернувся директор КУ «Територіальний центр» Купцов В.В., який у своєму виступі зазначив, що дана професія - одна з найгуманніших і поряд з професіоналізмом у працівників соціальної сфери є чуйність, доброта. «Хочу сказати слова глибокої вдячності ветеранам соціальної сфери, які своєю працею і професіоналізмом багато - багато років надавали допомогу незахищеним верствам населення», - зазначив Володимир Купцов.

Приємним моментом свята було вручення почесних грамот та подяк. Після урочистої частини творчі гуртки КУ «Територіальний центр» привітали всіх гостей свята музичними номерами. У концертній програмі брали участь вокальні ансамблі «Івушки», «Джерельце» (керівники Малкова Г., Пузанов О.), танцювальний колектив «Університету третього віку» «Лейла», солісти Волошина В., Біріна Л., Метельова Т., Старчук С. В гумористичному жанрі виступила Бахмет Л.

Кожне привітання стало по своєму унікальним. Концертна програма була розроблена таким чином, що прийшлася до душі абсолютно кожному. Доказом цього стали вдячні оплески задоволених глядачів та вигуки «Браво!».

КУ «Територіальний центр»

Відділення денного перебування

Фотозвіт


« Повернутись

Кабінет посадової особи

Особистий кабінет

Ще не зареєстровані? Зареєструватись

Система відновлення пароля

Згадали пароль? Авторизуватись

Ще не зареєстровані? Зареєструватись